Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tajna kupovnih ruža
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tajna kupovnih ruža

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Tajna kupovnih ruža
    Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 11:02
Jel mi može netko odati tajnu zašto kupovne ruže imaju deblji pupoljak od običnih?Jel oni to tamo nečim špricaju ili je to neka posebna vrsta?Znam da kad mi je MM pokloni na valentinovo, ona bude onako većeg cvijeta, odnosno pupoljka i čak se ni ne rascvjeta već se tako posuši kakva je i bila na početku ..možda je pitanje malo bedasto, al eto inače nisam ni sama baš normalna pa su ovakva pitanja od mene i za očekivat LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 13:34
Tanjica, te kupovne ruže iz cvjećarnica su uglavnom uvozne ruže, primjerice iz Ekvadora.....mogu se naći po našim cvjećarnama najčešće u jesen, zimi i u proljeće...i to su takve posebne vrste plus tretirane raznim sredstvima koje potiču bujnost i velike pupoljke koji se sporo rascvjetavaju...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 14:24
vjerovatno je i druga vrsta i naravno razlika od klimatskih uvijeta ukojima se uzgajaju...
 
jer ako je ruzi pretoplo ne moze imati krupan cvijet
Na vrh
tanjica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 235
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanjica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 17:54
Da se špricaju sam si i mislila nekak, al da ih uvoze mi nije palo na pamet ..hehe mogla bih je jednom zapelcat onako iz štosa toliko da vidim kaj bi ispalo :D
Na vrh
bbcerin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bbcerin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 11:40
pravilnim izborom sorti , kao i uzgojem u strogo kontroliranim uvjetima , primjenom prihrane i pravilne zaštite , a obično se uzgajaju na nekim supstratima koji mogu primiti puno prihrane i eto ti lijepih ruža
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.