Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - fridin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


fridin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 13:27
DA, učiteljica RN...
 Japanski javor napreduje, prolistao je i sad se sunča na balkonu, ali nije crveni nego zeleni, a ja sam tako htjela crveni....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2010 u 18:03
I meni je crveni puno draži, a možda tvoj promijeni boju kasnije, možda je još mlad.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 02:08
 ne znam...volila bih ali sumnjam...pa ipak je najvažnije da on lijepo raste i napreduje...
..a baš sam tužna jer već 20 dana nisam bila na otoku u vrtu...nemam ni slikica kako sad izgleda...MD je danas otišao doli ( ima posla oko drva) i kaže da je trava kao luda narasla ( a kako i neće na toliku kišu), masline procvjetale, artičoka još ima, a o cvijeću mi je znao samo reći da su procvjetale neke ruže crvene kao krv ( to su shashine)...ako se u nedjelju vrati bez slika topom ću ga poslati natrag preko dva otoka na treći...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.