Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - decoupage ala marival )
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


decoupage ala marival )

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
marival View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marival Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: decoupage ala marival )
    Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 22:02
evo sada i slikica Embarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
marival View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marival Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 22:20

kutijica svastara


moj prvijenac


stolcek star cca 35 godina ovijen u moj prvi crecle


drzalo za pristigle racune LOL



stara stalaza u novom ruhu ... sorry kaj je naopacke


posudica za secer


svjecnjak ... pokupljena fora negdje sa neta sa listom prave mini ruze


trios fantastikus ... sa rizinim papirom






daskica sa bubamarom, bubadarom i bubaklarom


kucica iz snova


leptirici ...


hm ... u pokusajima ozivljavanja orangina bocice ... treba netko imam ih na bacanje hahah


ispijena boca dobre kutjevacke grasevine

smile39nemrem vise ... sutra nastavak slijedi ....smile49

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 22:21
bravoooo Clap tu ima stvarno predivnih radova
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 00:55
ajme lipih radova! Clap 
dobro došla!
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 09:13
Prekrasni radovi Marival smile71 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 10:39
Marival, radovi prelijepi i različiti!!smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 11:22
Kakve divote...bravo...baš sam se ugodno iznenadila...Smile
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 13:35
Dobro nam došla! radovi su prekrasni!ClapClap
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 14:15
Dobro nam došla!
 
Radovi više nego dobri, radujem se novima!!!
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 14:21
radovi su fantasticni...smile93 sve je odlicno...a ova flasica od orangine je super...ja bas smisljam kako cu jednog dana probati nesto s njima raditi za svatove.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 18:11
Dobro došla, imaš krasne radove, posebno mi se sviđa ona kutna polica.
ANĐELKA
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 19:47
kucica iz snova ti je predivna al ni ostatak ne zaostajeClapClapClapClapClapClapClapClap
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 19:54
Ajmeee, ova ideja sa školjkicom je genijalna,
imam 3 takve školjke od ovog ljeta i smišljala sam što bi sve s njima mogla, jednom će nastati morski čuvar pisama...Big%20smile

Dobrodošla, super mi je kaj su ti radovi raznoliki i poletni...
Vedri prvijenac, obnovljeni stolček, daskica s bubamaricama i ormarić s leptirićima su mi zapeli za oko...Cool
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 20:05
marival dobrodošla!! lijepi su ti radovi i baš kao što je i kami rekla, raznoliki, šareni i poletni. Šteta što nam proljeće ne kuca na vrata, ali su pravo osvježenje od nadolazeće zime i snijega!Clap
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 21:34
Dobro dosla i dugo ostala Tongue
Radovi su ti zaista jako lijepi... zapela mi je za oko kutna polica i stolcica... to je bas po mom ukusu. Super. Clap
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2009 u 09:56
svakoraznih divota kod tebe marival,svaka castsmile141,izdvajam kutnu policu,preprekrasna mi jesmile89
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.