Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - decoupage tehnika na djecijoj bocici..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


decoupage tehnika na djecijoj bocici..

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
niki 1984 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niki 1984 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: decoupage tehnika na djecijoj bocici..
    Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 09:10
zanima me da li je moguce napraviti decoupage na djecijoj bocici...   ? 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 10:50
vjerojatno da bi se moglo decoupagirati i dječju bočicu......samo dječje bočice se iskuhavaju a to obični lakovi ne bi podnijeli nego bi se sve odlijepilo
možda bi se moglo napraviti to sa lakom za porculan koji se zapeče
s tim lakom nisam nikad radila ali sigurno će se javiti netko tko je da ti da savjet
 
Na vrh
niki 1984 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niki 1984 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 12:15
pa bilo bih dobro kada bih se to moglo napraviti, odmah bih nabavila sav potreban materijal i svojoj princezici napravila nesto lijepo lijepo...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2009 u 19:30
Uh, iskreno ja sam malo skeptična oko ove ideje... Nije da se ne bi moglo ako je bočica staklena, vjerojatno sa lakom za porculan kako Iris kaže (imam ga, ali tek s lijedi eksperimentiranje s tim), ali bih izbjegavala koristiti bilo kakve kemijske proizvode na stvarima za male bebe, pogotovo na bočici... Nemojte misliti da sam paranoična, već sam samo oprezna... Unhappy
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
niki 1984 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niki 1984 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2009 u 12:24
nisam mislila da komplet bocica bude prekrivena salvetom...nego samo jedan dio...  znaci ko neki cvijetic , medo....
Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 22:59
nisam sigurna da sam na dobrom mestu da postavim ovo pitanje ali je slicno.da li ce porculanski i keramicki tanjiri izdrzati rucno pranje,ako su radjeni akrilnim bojama,decoupage lepilom i  izlakirani akrilnim lakom u spreju?
sve mi je izgledalo super kad sam napravila a a sad mi se cini da se ljuste po rubovima.
tek sam sad procitala da postoji lak za porculan koji se zapece..
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2009 u 23:03
Mikica, neće izdržati, pogotovo ako je lak u spreju. Ja koristim lak za čamce koji je vodootporan (garantirano) pa je to ok, ali postoji lak za porculan koji se lagano zapeče i onda je sigurno prati te predmete čak i u perilici (stoji tako na uputstvima, nisam još stigla isprobati iako sam ga kupila)... Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Mikica74 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 31 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica74 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 11:39
hvala izzy na odgovoru.pokusala sam danas da rubove uradim cetkicom i akrilnim lakom iz posude,cini mi se da je bolje.videcu kako ce se pokazati.Da li taj lak za camce moze zameniti lak za parket i mozes li mi molim te reci ko proizvodi taj lak za porculan i kako izgleda....hvala puno
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 18:24
Mikica, postoje boje (i ljepila ako se radi salvetnom) za porculan i staklo koje se zapeku u pećnici kako je Izzy objasnila. Isprobala sam i sve OK. Ali ako upotrebljavaš frosty i hoćeš ga zapeći, nemoj koristiti ventilator u pećnici jer (barem je meni) malo požutio.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 18:27
Mikica, budem malo kasnije stavila slikicu laka sa detaljima u topic "Proizvodi - što sve koristimo" pa virni tamo! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.