Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sprej ledeno cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sprej ledeno cvijeće

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sprej ledeno cvijeće
    Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 22:41
Drage moje, ja kupila sprej ledeno cvijeće. Jako mi se dopada, ali nešto mi fali u mojoj "igri" s njim.
Nakon sprejanja površine, kad ga primam u ruke kao da se obriše.
Dali postoji nešto s ćim bi ga zaštitila? Ne stižem sve čitati, pa mi nemojte zamjeriti ako se već nešto o njemu već pisalo, a ja to nisam pronašla.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 22:43
Moram priznati, prvi put čujem za ovaj sprej.... Confused
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 22:46
U Konzumu ga bilo za kupiti, plava flašica sa svjetlijim poklopcem.
U mojoj galeriji imaš jednu flašicu sa njim sprejanu... pokušaji-promašaji! LOL

A čini mi se da je i tatjanabojcic s tim sprejem radila, barem tako izgleda kad se gledaju njeni predivni tanjuri.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 07:42
Andrea, da li misliš na onaj sprej koji se prska po staklu i kad se osuši nastaju kao neki ledeni kristali?
Meni je on interesantan kad se poprska po prozorskim staklima, ali mislim da nije za upotrebu na tanjurima, vazama i sl, jer se lako briše
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 19:14
i ja sam taj sprej gledala al mi isto nije doslo pod ruku nista za procitati kako ga zadrzati na predmetu da se ne obrise....inace sigurno krasno izgleda,..
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 23:48
prošle godine sam prskala neke prozore sa tim sprejom.lijepo izgleda,ali u kuhinji katastrofa.prvo kuhanje,malo pare i sve je počelo curiti,tako da sam morala odmah sve oprati.tamo gdje nije dolazilo do večih promjena temperature dobro je držao.čak sam sprejala jedno veliko ogledalo preko šablona s njime i dobro je bilo.lako se pere,samo što mislim da ne bi dobro reagirao sa ljepilom i lakom,no treba probati.inače naziv ledeno cvijeće....hm...meni to više sliči na zaleđene prozore,ali je svejedno lijepoWink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 19:08
Da, to je taj sprej o kojem govorite. Probam pa javim ovu kombinaciju sa lakom. Prila, imaš prav efekt je zaleđeni, a cvijeta nema, ali meni se i tako jako dopada.
Kad isprobam stavim svoj dojam! Wink
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2009 u 20:42
jedva cekam andreja da probas...ja ga nisam kupila jer neznam kud bi s njime ,al ako moze na radove jurim po njega...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.