Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - zivi cvjetni vjencic
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


zivi cvjetni vjencic

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 17:01
Čini mi se da je na zadnjoj onaj puzavac(jel tradescentia ili tako nešto?)
Joj super bude taj sa puzavcem.On brzo raste i kad počne puzati,vjenac se sveže "negdje na nešto"LOLi može biti onako "viseći" vijenac.
Nina,nemoj zaboraviti slikati kad malo porastu i rašire se.
Pa šta ako se žica vidi(ja imam zelenu neku cvjećarsku pa se neće vidjetiLOL)i da tako ostane,meni ti nije bitno.Ne izgleda ružno.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 17:38
Bromellija,
 
To je tradescantia tricolor, jedna tradescantia koja ima listice zelene spricane sa bijelim, a od iza je ljubicasta i peteljke listova su ljubicaste, tako da je u tri boje.  Zanimljiva je zato sto ima listica skroz zelenih, skroz bijelih, a ostali su svaki na svoju ruku, svaki sa drugacijim dizajnom bijelo-zelenim, tako da je sva "sarena". Voli sjenu, brzo raste, jako lijepo izgleda kad napuni posudu, lagana za uzgoj, samo joj treba stalno "cupkati" vrhove, da se lijepo grana.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 17:50
mislila sam da je to, ja imam dvije boje ali nemam ovu trobojnu ...super izgleda bit će to prelijepi vjenci ...svaki na svoj način...pokušat ću i ja napravit samo da  ode snijeg da mogu do mahovine
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 11:26
Super ideja, već smo u  VŽ na kavici pričali o tome, sada možemo probati, sreća da nisam bacila mahovinu ispod bora, bit će zanimacije ovih dana Wink

život je more
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 13:50
Prekrasna ideja! Svrbe me prsti i uskoro ću u nabavku materijala!
Nbjelovu, tvoji vjenci izgledaju krasno!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 15:54
Rado bi to napravila ali u mom kraju nema takve ni slične mahovine.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Suzizana View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 80
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzizana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2010 u 22:38
ima li kakvih friških slika. do sad je sve sigurno već jako naraslo i preraslo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.