Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Koje je ovo drvo?? - kurika
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Koje je ovo drvo?? - kurika

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
toti View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Koje je ovo drvo?? - kurika
    Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 19:46
koje je ovo drvo ili sta li je vec
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 19:54
pogledaj pod kurika.Mislim da je to to.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 20:06
Je, kurika ili drugi naziv  euonymus, mislim euonymus japonicus
Na vrh
toti View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 20:27

to je to hvala

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 20:37

Kako brzo raste?

Naime, moje iskustvo s na pr. aukubama je da prve tri godine, otprilike,rastu užasno sporo, jedva, a onda krenu velikom brzinom.

Zanima me za kuriku jer sam je konačno dobila (lani dvije od Otok i jednu uspjela zakorjeniti od Hoye). Sad su visoke nekih25 cm,Hoyina nešto manja.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 20:46
Baka, one koja sam ti ja poslala budu manji grmići, ova koja je bila na identifikaciji naraste velika.
Moram pronaći slike, pa ću staviti u svoj vrt.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 08:22
Pa super Otok. Jer ja sam ih posadila na mjesto gdje želim imati grmove. Stablo bi mi baš bilo trn u oko. Znači sve o.k. ne skriva se u njima nikakav "div"WinkLOL
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 13:28
ova je stara više od 20 godina,možda i trideset,stalno ju obrezujem,a da nisam tko zna kolko bi narasla

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.