Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj stan u cvjetnom odijelu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj stan u cvjetnom odijelu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 141516
Korisnik
Poruka
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 19:59
draga mima ,jednostavno nemam rijeci,fenomenalno ,cestitam majstoricesmile58
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 01:11
Ova vitrina je baš po mom guštu-zaista mi se sviđa!
Izvedba, već uobičajeno-majstorska, uredna, bez greške.
Izgleda tako profinjeno, a ovi cvjetni motivi...e , ove ja volim....
Ko što sarita reče-fenomenalno!

Primjetila sam da u tvojoj galeriji, kad vidim neku vitrinu i sl, a kraj nje viri prekrivač...odmah se upitam: pa zar je i to ona napravila?!
Ja imam volje, al, pošteno priznajem-toliko nemam!

Primjetila sam i onaj porculan, lampu, pisaću mašinu i telefon...gdje si ono rekla da živiš?    
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 15:23
Drage moje sarita i maredelmare hvala vam na vašoj vjernosti,Oni prekrivači koji se vide na slikama su kupljeni u Rijeci.Onaj antikni porculan nadjen je doslovno u kutiji  u kontejneru.Našla sam na internetu da se od te firme koja radi taj porculan isti takav prodaje na aukcijama.A netko je to bacio.Volim skupljati stare stvari,ona pisaća mašina je od mog nonića:nekako uživam u tome da napravim malu scenografiju.Inače ova vetrina je bila tamne boje i nije mi se više uklapala u koncepciju uređenja stana.Sada je u uzradi pripadajući stolić,i da mogu taj bi komplet prodala.Inače ,moj stan sliči na veliki šareni dućan,i ne znam kuda bi više sa svim tim stvarima.PUno toga još čeka za preuređenje,a ja ne znam kuda bi s tim.Smile
Cvjetni motiv je rižin papir na staklu.
Lampa je moja instalacija,gornji dio  je stari,nekada je stajao u špajzi,a
postolje isto nešto s krupnog otpada,a mesing?Što sve ljudi neće odbacitShockedi.Telefon je ne možemo ni zamislit bio dio kancelarijskog inventara,još je na njemu ona reg pločica:Živim u Rijeci,dođite k meni na izletsmile115
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 21:56
Upućujem i ja vrijednoj i urednoj dami od salveta iskreno divljenje i radi toga uvijek pogledam što ima novoga,svaka čast.
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 10:13
Kika ,hvala na posjetamasmile217
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 19:44
Plava vitrina mi je super. Otidjina pp.
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:03
Vitrina me oduševila i podsjetila na one starinske servise za čaj i kavu, pogledala sam i ostalo i šta reć osim smile141
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:14
ajme draga moja, ovo je neodoljivo i prekrasno
tako fino i profinjeno s mjerom, ma oduševljena sam.
smile211
baš sam u subotu gledala takav rižin papir i razmišljala kako je prekrasan motiv, a ovdje je jednostavno neodoljiv.
svaki komad namještaja u tvojim rukama oživi i počne živjeti jedan novi život koji donosi same uspjehe.
ti znaš kako s velikim kompozicijama izaći na kraj.
smile55


Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:44
E, majstorice bravo, da bilo šta kažem ponavljala bi se,ali ću samo pridodati kako uvijek uz sve rečeno primječujem izuzetnu urednost, zapravo perfekciju.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 23:11
...draga Mima, u velikom sam kašnjenju zbog puno priprema za Flora-art ali sam nakratko skoknula i u ovaj dio foruma i pritom ne mogu ne posjetiti tvoju osebujnu galeriju... oduševilo me sve, naročito komplet za šetnju od fenomenalnih cipela, kišobrana, torbe od remena  ...instalacija s gaćama za križobolju do suza me nasmijala, pa još malo razgledavanja, posebno ove prekrasne vitrine i cijele scene koju si i opet fantastično osmislila... prisjećam se dobrih starih  telefona... mladi si danas ne mogu ni zamisliti kak su bili dobriiiii a i dan-danas me još makar u starim filmovima razveseli ono njihovo zvrndanje 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 12:39
Drage,Tatjana.Vallisa,šabica,Nada m,Primavera hvala smile217
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 15:36
vitrina je fantastična!
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 23:14
ma ja nemogu vjerovati............pa ti ne zivis u stanu,vec u dvorcu iz bajke....evo kako cu ti reci...smile58smile120
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
color034 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 22 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 126
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje color034 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 21:38
vitrine su predivne kao i sve ostalo bravo samo tako naprijed veselimo se novim stvarima
Clap
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2011 u 22:38
vitrina je super, nježna, plava,
ali gaće su me oduševile
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2013 u 09:04

Vidim da već dugo nitko nije posjetio ovu galeriju, a i ja sam je tek sad pregledala. Ne znam kako mi je promakla, ali jednostavno - OSTALA SAM BEZ TEKSTA. Iako osobno ne preferiram takav namještaj u svom okruženju ovo je nešto prekrasno i neponovljivo. Vjerujem da je uživo to sve još daleko ljepše, upravo i ja dobijem želju za tako nečim. Prevelik sam ziheraš za tako krupne zahvate.

A šta izdvojiti od cjelokupne galerije - jednostavno ne znam jer je sve na svoj način posebno, nježno, ma šta reći osim da je vrijedilo prošetati i uživati. 

Žao mi je što sam rijetko u Rijeci, a i tad na kratko, pa da mogu uživo doživjeti ljepotu te cvjetne livade. 

Mima nemojte izbjegavati ovaj forum i počastite nas vašim novim uradcima!!!!!!!

Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2013 u 21:31
Meni je, doslovce, cijeli dan bio koma. Na svakom polju i odlučila sam otići spavati smo da što prije završi. Ali sam svratila na cif - i došla u ovu galeriju. Mogu samo reći da mi je ovo uljepšalo dan i to sada na kraju.  Ponešto sam i sama radila, manje primjerke (čaše, teglice za cvijeće...) ali ovo je prekrasno, tako profinjeno, prozračno. Svaka čast na idejama, hrabrosti, praktičnosti. Nadam se da ste tu negdje i da će biti novosti. Još jednom smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 141516
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.