Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Predstavite svoj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Predstavite svoj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Kata7 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kata7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Kolovoz 2010 u 23:49
Večeras sam prvi put posjetila ovaj forum, snalazim se kao u indonezijskoj prašumi, ali između svega što sam pročitala, najviše me oduševio vaš pogled na vrtlarstvo! U svom malom gradskom vrtu (cca 500m2) htjela bih imati što više raznovrsnih biljaka jer je svaka lijepa na svoj način, a travnjak mi samo oduzima prostor. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 08:41
Kato zlato, ak nastavimo ovdje dobit ćemo po d....u, već sam začatala temu, ispričavam se i molim naše drage moderatorice da premjeste. Dobrodošla u cvjetno društvo, imaš temu 'predstavite se', snaći ćeš se. Osjećam da ćeš postati pravi cvjetoljubac. Ako hoćeš ideja i savjeta... tu smo, a trajnica ko u priči koje kod nas možeš naći samo na slikama, nažalost. Upravo zato i pišem, iz vlastitog iskustva, pročitavši na netu da je zadaća rasadničara osim uzgoja da i poučava. Nemam takvih namjera, no ako ijednog čovjeka potakne na razmišljanje, utvaram si da i ova pisanija gore nije uzalud. Na 500 kvadrata možeš napraviti čuda.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.