Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - PRAVILA - Moj grad u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


PRAVILA - Moj grad u slikama

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: PRAVILA - Moj grad u slikama
    Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 12:00

Kategorija moj grad  u slikama je napravljena da slikate svoj grad, selo, mjesto i onda ovdje objavite svoje uratke.

 
Slike neka budu na temu uređenje gradskih površina, parkova, dvorišta livada i šuma. Znači priroda u vašem gradu. Nije potrebno slikati i stavljati slike zgrada i arhitekture ako tamo nema biljaka i prirode.

OVDJE PREDSTAVITE SVOJ GRAD I BILJKE U NJEMU

 
smile57
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 12:05

Admine, hajd malo odstupi od tog pravila.Cry

Jer ćemo biti uskraćeni za mnoge lijepe gradove,koje nemamo priliku posjetiti.

 Prvo će otpasti Rijeka. Mi smo jako siromašni zelenim površinama  parkovima, tako da nam ostali dijelovi nekako popunjavaju sliku o našem gradu.Još ima svega park ili dva za slikanje i gotovo.Confused

Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 12:22
I ja se priključujem bakinoj molbi.Ovdje ima toliko lijepih mjesta koje većina nema niti će ikad imati priliku vidjeti.Pokraj toliko duplih ili tema koje se rijetko posjećuju ostat ćemo uskraćeni za jednu lijepu i dobro posjećenu temu...
Mogu npr. uzeti za prinjer najnoviju reportažu od Manči .Slažem se da nije cvjetna tema ali je prekrasno napisana sa vjerodostojnim podatcima i s toliko lijepih fotografija kakve se u šturih par minuta na tv-u ne mogu vidjeti.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 13:39
I ja se priključujem zamolbi. Promjenite ime, stavite u neku drugu temu, ali da imamo i dalje temu o gradovima na "naš način". Neka radje budu dvije odvojene teme, jer očigledno svi u ovome uživamo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 15:10
Pa imam drugu temu vezanu usko uz zelenilo:
 
Slike cvijeća i uređenja gradskih parkova
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 16:41
 I ja se slažem sa bakom, Trišom, Ivnom...... Ja sam u Ivaniću slikala ( do sada) dvije manifestacije Dan grada i bučijadu, koje su interesantne za posjetitelje. O uređenju grada i održavanju parkova ne bih sada i ovdje...... nažalost loše.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2010 u 17:58
Nema veze ako se stavi pokoja slika i sastrane ali neka budi i slike prirode i zelenila u gradu.
 
ne samo staviti slike zgrada i gradevina bez prirode u njemu.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 12:21
smile176
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Inox View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 13 Prosinac 2009
Lokacija: VG
Status: Offline
Bodovi: 538
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Inox Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 09:16
Potpuno se slažem sa adminom. Da bi zadržao kontrolu nad CiF-om, prinuđen je povremeno reagirati u organizacionom smislu, a ne u ograničavajućem, kako smo ponekad skloni to shvatiti.

Kategorija Moj grad u slikama – nedvojbeno se mislilo se na grad, selo, mjesto u kojem živimo, a s vremenom su nastale foto reportaže i putopisi iz raznih gradova koje se ni uz najliberalniji pristup nikako ne mogu svrstati u tu kategoriju. Da ne spominjem da su na tim fotkama cvijeće i zelenilo "rijetke biljke", bez obzira na to da što su slike često na profi nivou.
Molim admina da nam ovdje dade smjernice:

1.    Da li razvijati temu "slike cvijeća i uređenje gradskih vrtova" kako
       su neki krenuli i što stavljati u nju.
2.    Moj grad u slikama i što stavljati u nju.
3.    cvijet.info/slike_cvijeca/hrvatska_u_slikama – što stavljati
        tamo.


Očito su članovi s vremenom zavoljeli teme o gradovima kako su nastajale, bez obzira radilo se o vlastitom grad i bez obzira bilo cvijeća i zelenila na njima ili ne. Što sa takvim temama, odnosno slikama u nastaloj situaciji.U koju kategoriju ih stavljati.

Samo je misao apsolutno slobodna, sve su ostale slobode manje ili više ograničene.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 11:06
Možda bi se dalo kategorizirati ta tema:
1.  MOJA PUTOVANJA U SLIKAMA
2.  MOJE MJESTO
 To bi bile individualne teme, dok recimo,  treće tema, gdje bi se mogli nadopunjavati i slike slati svi
1. GRAD   ...(. naziv teme, naziv grada, mjesta...)

 To je moj prijedlog, mislim da malo pojednostavljuje, ali svako drugačije razmišlja, pa razmislite, molim!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 12:11
prvenstveno je tema zamišljena da predstavimo svoj grad-mjesto ili mjesto koje smo posjetili a njegovim prirodnim ljepotama.
znaci biljke i priroda u gradu ili naselju,mjestu .... planini, šumi ili sl.
 
naravno mozete staviti i druge zanimljivosti ali bi bilo dobro drzati se prrode u okruzenju.
 
Lovro tvoj prijedlog je ok ali mislim da za sada nam još ne trebaju 3 pod kategorije. nego u naslovu teme treba napisati dali je to:
 moje putovanje - pa prikazati svoj obilazak raznim gradovima
ili ime mjesta ili grada kojeg smo posjetili.
 
 
npr.  ja sam iz Orahovice, i otvorim temu "orahovica u slikama" ili orahovica moj grad - nije bitno....
ja cu staviti tamo slike koje sam uslikao...
ali isto tako ako orahivicu pojete miha i šeflera iz jaske ili triša iz rijeke  i uslikaju zanimljive fotografije "moga"grada , bilo bi super da i oni stave svoje slike. Pa da i ja mogu vidjeti svoj grad iz druge perspektive.
 
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 12:20
Ok!
Ko pita, ne skita!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2010 u 14:21
Već sam rekla da se u načelu s tim slažem. Zbilja nije uopće pregledno da za jedan grad imamo toliko otvorenih tema, pa da savako događanje dobije svoju temu. To je potpuno nepotrebno, jer bez obzira tko je autor teme ako imamo temu grad Rijeka stavimo sve pod istu.
 
Putovanja su interesanta, pa možda bi se i ja složila s jednom takvom temom, ali da svi svoja putovanja stavimo u istu temu, s svojim podnaslovom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2015 u 09:22
Kako sam shvatila, smijemo stavljati svoje slike svog grada ili grada koji smo posjetili, tu prvenstveno ne mislim samo na građevine nego cvijeće i prirodu, na teme koje je netko drugi otvorio? Ispravite me, molim, ako griješim... Embarrassed 
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2015 u 10:07
bugica možeš staviti slike u već otvorene teme
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2015 u 10:11
Hvala pčelice! Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.