Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ban
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ban

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Tija View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ban
    Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 08:57
Možete mi reči kad će mi biti aktivirano članstvo jer to još uvijek nije napravljeno??? A rečeno je od nedjelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 09:04
racun je ponovo aktiviran jos jucer posljepodne
Na vrh
Tija View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 09:07
Suspendirano vam je članstvo. Funkcija je onemogućena
 
Kad se pokušam ulogirati ovo mi piše , a i rečeno mi je da mi to još uvijek piše u profilu da mi je funkcija suspendirana.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 11:34
probaj obrisati cookies. mozda u njima stoji jos zabrana.
 
tools - internet options - delete cookies
Na vrh
TIJA View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TIJA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 11:41
neide ni nakon toga
Na vrh
Tija View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 12:44
svašta sam napravila ali ništa od toga i dalje mi piše da sam suspendirana, i ne samo meni.
Na vrh
Tija View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 13:09
Evo netko si je dao truda pa mi "istražio", kod mene piše status suspendet kao i kod Hippy, probajte to promijeniti.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 15:12
Samo da prijavim sve je sređeno
Na vrh
Tija View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 11:21
Ovak, mene zanima jedna stvar,  na koliko sam ja banirana? Zapravo da li je to meni "kazna" smanjena za mjesec dana? Jer dobila sam informaciju da u temi "opomenuti članovi i opomene" piše da da sam "kažnjena" sa mjesec dana. Dakle onda po takvom mi se 15.4. "otvaraju vrata"?
 
I da, hvala administratoru na lijepim željama meni i familiji za Uskrs.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.