Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Četinjače i zimzelene vrste
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nevjerojatan Svijet četinjača !
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nevjerojatan Svijet četinjača !

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nevjerojatan Svijet četinjača !
    Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 11:59
S obzirom na broj forumaša koji komentiraju događanja u Svijetu crnogoričnih biljaka, vidim da je potrebno malo zainteresirati ostale cvijetoljupce da obrate pažnju na nevjerojatan Svijet četinjača.
Četinjače nisu samo borovi, smreke i jele iz naših šuma, nego i izuzetno dekorativne biljke za naše male ukrasne vrtove.
Danas postoje na stotine različitih patuljastih kultivara četinjača u cijelom spektru duginih boja koji samo čekaju da se nasele u naše vrtove i dozvole nam da preuzmemo brigu o njima.

ISELI NURSERY je vrtni centar u SAD-u koji se bavi proizvodnjom crnogoričnih biljaka. Za sve ljubitelje četinjača i japanskih javora je napravio par minutnu predstavu svojih patuljastih biljaka.
Datoteka Slideshow –a je velika 114 Megabajta i traje 10 – 15 min ovisno o kvaliteti širokopojasne veze prije nego se automatski ponovo pokrene. Datoteka je bez virusa.

Kada otvorite stranicu kliknite na link na kraju stranice Slideshow je dozvoljeno sačuvati u svome računaru. Ako ga želite sačuvati odaberite SAVE, a zatim odaberite odredište u svome računaru i ponovo kliknite SAVE

ISELI NERSERY - Slideshow . .

UŽIVAJTE !
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 13:44
Prekrasan doživljaj odgledati tu ljepotu.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 15:09
Dragi Pinus, veselim se kaj si mi omogućio ovaj čaroban užitak!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2010 u 15:18
Sa dvije strane sam u dvorištu okružena borovima, pinijama, na ulazu imam dvije tuje, ove zime sam donjela iz šetnje po centrima šest novih sadnica četinjača. Ja njima jednostavno ne mogu odoliti! 
Ovo je bilo za moju dušu. Odmor poslije ručka nije mogao biti ljepši. Hvala ti!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.