Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sajam cvijeća - Vukovar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sajam cvijeća - Vukovar

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sajam cvijeća - Vukovar
    Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 20:17
Evo da vas obavjestim  da če se prvi smile55cvijetni sajam u Vukovaru održati sljedeči vikend 23.-25.04.2010. tko može nek dođe !
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 07:32
smile126svi se veselimo zbog toga!
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 21:13
 
 URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/vukovar_u_slikama/sajam/8968.aspx][]
 
URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/vukovar_u_slikama/vukovar/9086.aspx][]
 
 
 
 
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 21:39
 
 
 
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 06:54
Nadam se da je bilo cvjetno i veselo
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 23:41
za prvi puta bilo je odlično Thumbs%20Up
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2013 u 13:39
sajam cvijeća u vukovaru će se održati ovaj vikend 26. 27. i 28. travnja.
ja i Janko Čordaš ćemo biti izlagači.

pozivam vas da dođete!
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 06:59
MM dežuran pa nemam kola. ali nikad se nezna možda i dođem Lane sam bila. Koje je radno vrijeme?
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 07:14
Dijana, sajam je tri dana od 9-19.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2013 u 20:41
Bila sam danas na sajmu, nabrzake sam slikala par slikica jer sam malo kasno došla, a mislim da će Slavujčica imati više toga za pokazati i komentirati, ovo je odmene:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 21:56
danas je završen 4. vukovarski sajam cvijeća.
Glikica vam je pokazala gotovo sve pa nema potrebe da i ja stavlljam gotovo iste slike.

kao i uvijek moram pohvaliti organizatora, našu dragu i nasmijanu Tanju
vrijeme je bilo lijepo,nismo ove godine pokisli samo se malo spržili na suncu.

sajam je bio kao i do sada na krasno uređenom trgu pokraj Vuke, svirali su nam tamburaši ali je ovo prvi puta da je bilo malo posjetitelja.

od proizvođača cvijeća je bilo najviše onih sa jednogodišnjim cvijećem.
od kaktusara je bio Čordaš i jedan gospodin iz Slavonskog broda.
sa trajnicama su bila dva štanda i jako mi je zanimljiva njihova teorija da ne donose trajnice koje nemaju cvijet!!!
kažu da bez cvijeta ne mogu prodati biljku.

ja znam da se može prodati i bez cvijeta ali se mora puno pričati i za svaku biljku imati slika.
ja i Čordaš stalno pričamo i objašnjavamo.

jako je zanimljivo kada netko dođe i raspitiva se za neku biljku a ja se potrudim da sve objasnim a ona na kraju kaže: hvala,imam takvu billjku kod kuće pa me zanimalo to i to...!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 22:32
Izgleda da se sajmovi podudaraju , baš šteta jer proizvođači moraju odlučiti , gdje i kad da se prezentiraju, Vukovarsmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2015 u 00:13

Ovogodišnji Sajam cvijeća održava se od 24. do 26. travnja na šetalištu ispred Radničkog doma (Hotela Grand) u centru Vukovara, pod nazivom Vukovarska cvjetna bajka.

Za vrijeme trodnevnog trajanja sajma posjetitelji će moći uživati u ponudi i kreacijama cvijećara i aranžera, kao i u mnogim drugim sadržajima.

Sajam cvijeća započinje u petak 24. travnja u 10h Cvjetnim korzom, a mi vas ovom prilikom pozivamo da dođete i uživate u bojama, mirisima i kreacijama koje su mnogobrojni izlagači pripremili za vas!

Vidimo se!

...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2015 u 21:51








Oko Guliver cipele je uvijek bio netko tko je slikao ili tko se slikao.Big smile











...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2015 u 00:17
Bravo za Guliver B cipeluThumbs Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.