Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - natalija - razmjena, potraga...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


natalija - razmjena, potraga...

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2013 u 17:16
mjenjam rizome achimenesa crvenih cvjetova za druge boje,
bilo koji osim onih najčešćih plavo/ljubičastih

evo slike kakve imam, njih imam za razmjenu, željela bih druge boje


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2013 u 19:04
Natalija . Ne vjerujem da su se moje biljke puno razmnožile, ali vjerujem da ti mogu dati 2-3 rizoma od svake sorte koju imam (crvena s duplim cvijetom, crvena s sitnim cvijetom, bijela i žuta).
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2013 u 14:14
draga makk, ono što sam ti obećala vrijedi, bez ikakve obaveze Wink
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2014 u 09:59
...hoćeš koji rizomić od mojih svjetlocrvenih?...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2014 u 23:21
može, ako budeš imala viška Hug
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 07:51
draga Natalija nevidim jesi uspjela nabaviti Mimulus?probat cu sakupiti sjeme posaditi pa ako nikne na posaljem ti ako ga jos uvijek zelis.ja imam narancasti.Tongue
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 08:16
hvala dea na ponudi Hug, ali ne treba

mimulus aurantiacus sam onomad bila nabavila (pa mi opet propao),
ali sad opet imam zakorjenjenu biljku


Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 09:11
ok al ako budes trebala samo reci.ne kuzim a di ga drzis da ti je propao?ja ga cjelo vrijeme imam vani cak ga niti ne skracujem

Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2014 u 11:56
pa ne bi mi ni poživio... prvi put sam sama od reznice zapelcala biljku, u ranu jesen, preživjela je do proljeća, narasla, raširila se, bila divna... onda je "zapuhala bura" i slomila je, samo deblo pri dnu krošnjice...
osušila se krošnja, osušio se i štapić koji je ostao u zemlji
(ovo zapuhala je bura je pod navodnicima jer nisam sigurna je li ljudski faktor tipa dijete, a možda i pas bio u pitanju, onda i životinjski Wink )

a drugi put sam u proljeće dobila poveću granu, već procvjetalu koja se držala jedno vrijeme i onda... osušila, nije dočekala ni ljeto

oba puta su biljke propale vani

ma ima tako nekih stvari, tj. biljaka koje me ne idu, a drugima ko korov... pa odustanem od njih, bar na neko vrijeme

hvala ti na ponuđenom Smile
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2014 u 09:08
...koka, jesi uspjela pronaći sjemenke sljeza?
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.