Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nashi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nashi

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nashi
    Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 21:53
Jedna od mojih najdražih, ako ne i najdraža voćka, ove godine će biti puna ploda! Imam dva stabalca, ovo je jedan od njih.



I cvijet izbliza!


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mandevila View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mandevila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 12:39
Bravo sprinqyClap,krasna ti je kruška,reci mi da li ti rodi sad prvu godinu ili ti je već rodila i kak si zadovoljan sa plodovima?
Ja imam okuliranu na krušku tikvicu i na jesen sam okulirala a na prolijeće je iz tog pupa cvala i imala je 2 kruške,hoću reći da je jako oplodna,ima puno roda ,rodi svake godine i nije osjetljiva na boleštine a ja sam s njom jako zadovoljna .
Sad imam 2 grane koje su pune roda
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 15:42
Draga Mandevila, ovaj nashi na mojoj slici je star već oko 4 godine. Nacijepljen je na divlju krušku i već druge godine je imao plod. Inače moje obje nashi voćke su japanska vrsta sa plodovima žutozelene boje, i puno su mi ukusniji i sočniji od onih smeđkastih i zlatnožutih koje možemo naći u trgovinama. Jako sam zadovoljna sa plodovima, svi su jednako sočni na cijeloj voćki, i oni veći i oni manji - ma prava poslastica od voća!Thumbs%20Up
Na vrh
mandevila View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mandevila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 22:32
springi bravo,ti si to cjepila ili je djelo(NEČIJE)nema veze važno je da si ti zadovoljna sa sočnim plodovima a ja sam isto-one iz trgovine mi smrde po trulom i nemaju okus a moje su sočne,slatke,osvježavajuće,dugo stoje na drvetu i ne omekane kao neke kruške-joj sline mi cure
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 18:46
Evo slikica - zbilja je puna ploda!








Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 18:08
Ja sam ih probala iz dućana.Nisu mi se svidjele.Nekako su mi staklene,vodene i bezukusne.Ove su sigurno super.Hoćemo nove slikice.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 18:48
A meni su baš jako fine, a negdje sam pročitala da ublažavaju učinak alkohola (nije mi to potrebno, ali je zanimljivo)

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.