Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hitno pomozite
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hitno pomozite

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
lunamala View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lunamala Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Hitno pomozite
    Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 13:11

kako se tove grm koji ima ovakav list a moze biti i cisto zeleni
nije kurika ona ima izvana zuta a iznutra zeleno
unaprijed hvala svima
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 16:00
A da grm uslikašErmm,ili da ga barem opišeš koliko je visok,jel zimzelen, može li biti vani preko zime na niskim temperaturama?
Na vrh
lunamala View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lunamala Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 16:08
da vani je, nije loncanica, visok je oko metar, mislim da je zimzelen , šiša se a i ne mora. kod listova koji su kao na slici staljika bude žuta a kod čisto zelenih zelena
Na vrh
jelsa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 18:27
Luna,to bi trebao biti Evonimus japonicus Ovatus Aureus.Karakteristike su zeleni obrub sa blijedožutom sredinom.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2007 u 20:25
Po domači je ipak kurika.Sad sam malo pogledala ajme koliko vrsta ih ima.
Na vrh
lunamala View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lunamala Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2007 u 15:11
hvala vam shasha i jelsa.ja sam svugdje nasla kuriku s obratnim rasporedom boja sada znam da postoji i ovakva.hvala jos jednom
pozdrav
 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 21:41
Evo ovo sam ja zamijenila za božikovinu kad sam obećala HaniConfused
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.