Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji proljetni buketi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji proljetni buketi

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moji proljetni buketi
    Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 20:19
Obilazim okolo po prirodi,berem cvijece i stvaram si doma proljetni ambijent..




A koje je ovo rozo cvijece??



Moje omiljene i neprezaljene djurdjice,koje sam prekasno nabrala,a cekala sam ih cijelu godinu..:(






Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 14:36
Divno,divno.Pola sam vidla u živo.Stalno mislim otvoriti svoju takvu istu galeriju,ali nikako da dođe na red.Imam dosta fotki.Ovih dana ću dekupažirati jednu ružnu vazu da mogu u nju staviti pajasmin koji je ove godine ljepši nego ikad ,valjda zbog dosta kiše.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 14:39
Rozo cvijeće ti je mislim pakujac.Dobila sam od Natalije sjeme plavog pakujca.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 15:27
Ne znam,al sam znala vidit samo ljubicasto,ima ga u botanickom i tomijeva stara u vrtu,cak se i ona zacudila kad sam dosla s tim rozim iz 'lova na cvijece'..
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 09:09
Drugi put se iz "lova" vrati sa sjemenjem.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 15:16
Hm..moram prvo prokuzit u koje vrijeme je sjeme..a nisam ni znala da na tom mijestu ima tog cvijeca dok nije sve procvalo.lisce je neko neugledno ko od celera.
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 22:05
To rozo ti je pakujac, ima ih u svim mogućim bojama, viših, nižih, duplih.... Voli polusjenovito, sam se rasijava, matična biljka odumre nakon par godina, ali ima dobru klijavost.
Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 18:16
Ee skuzila sam da se dobro rasijava,tamo di sam brala ga je ko na plantazi!al nema nego u toj boji..da cekam sjeme il se moze presadjivat?
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2010 u 17:21
Lijepe slikice, lijepi buketi, lijep dom..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Cvijetoholičar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetoholičar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 19:24
Baš su lijepi buketići.  Mi možete proporučiti negdje blizu zagreba gdje ima ovih lijepih cvijetića za ubrati? 
Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 13:06
Hvala vam!

Ja sam ovo brala tamo po Dragonozcu,selo prema Sisku,ako sam dobro shvatila,nesto po poljima nesto po vrtovima.Ali na proljece svugdje ima tako lijepog cvijeca,cim malo mrdnete iz grada!
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.