Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uzgoj i prihrana drveća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uzgoj i prihrana drveća

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
medomann View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medomann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Uzgoj i prihrana drveća
    Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 13:54
pozdrav svima!
evo puno pricamo o sadnji i rzmnozavanju, a nigdje nema informacija o prihrani tog drveca. iako mu vjerojatno nije ni potrebna, ako netko zna cime i u kojoj mjeri bi se moglo prihranit da biljčice bolje rastu barem dok su u "pelenama" prvih par godina?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2010 u 21:34
Vjerojatno je najbolja gnojidba mladih biljaka sa kompostom. Sa kompostom obično gnojimo sjemenište. Idealan je i za mlade biljke jer na taj način u zemlju unosimo već gotove hranjive tvari, koje mlade biljke mogu brzo upotrijebiti.
Na vrh
medomann View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medomann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 15:26
to znam, hvala na odgovoru svejedno, ja sam krif jer nisam konkretizirao pitanje. mislio sam na neko instant rjesenje po put umjetnog gnojiva, da li ima za kupiti takvo sto za drvece ili koji je dobar od ovih NPK kojih ima na trzistu?
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.