Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićni kaktus - Zygocactus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićni kaktus - Zygocactus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 394041
Korisnik
Poruka
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2017 u 21:26
Joj fala Andi, baš me obradova :-)
Znači ima nade, možda ipak ne mora svaka cvijetnica tik uz staklo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Jerki35 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Lipanj 2017
Lokacija: Split
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jerki35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2017 u 14:26
Ja imam dva Bozicnjaka vec par godina za Bozic cvjetaju za uskrs i u 6 mjesecu bar moji.sad mi jedan pupoljke bacio a ovaj drugi sam razrjedila drugog nisam jer san isla vidit oce li mi uspjeti.e sad on je prosle godine bio vani i bio je pobjelio jadan ja ga unila u kucu i on nakon tjedan dana procvjetao i i promjenio boju listova. U peti mjesec sam ih oboje iznila vani i sad ima 19 dana san ih unjela u kucu.ovaj sta san ga razdjelila tj razmnozila ima sad listove ljubicaste prema vrhu a dolje sta je blize zemlji je zelenkast. Neznan sta mu je dok ovaj drugi sto ga nisan preposadila on je pun pupova. Dali netko zna sta da radim sa ovim sta ima ljubicaste listove. Zaljevam ih svako 15-20 dana
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2017 u 20:13
Ništa strašnoMigI ja imam jednog rumenog,a u istoj su posudi i stalno vani.
Bitno je da ih ne seliš dok imaju pupoljčiće
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2017 u 15:30
Moj je završio u sjenci visoko na ormaru, hoće li mi krepati do proljeća u "mraku"? Mislim, van prozora? u blizini su balkonska vrata i prozori, ali nije baš neko svjetlo jer je cvijet visoko.
Vidim da tu ipak pušta nove listove, zdravi su a pri vrhu imaju korjenčiće...
Orhideje i ljubičice su ga protjerale s prozora LOL
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2017 u 19:48
Ne mora biti na suncu,ali nađi mu bar malo svjetla dok nije počeo sa pupoljcima
jer ga onda ne smiješ dirat više.Mislim da će u mraku krepat do proljećanesretan
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2017 u 17:21
Ako uopšte tu i počne sa pupoljcima, u šta sumnjam...
A ako počne, po nekoj logici, znači da mu je ok mjesto? Jer nailazila sam na postove gdje su kazali da im je procvjetao u mračnom hodniku, pa se plaše da ga maknu na terasu da ne odbaci pupoljke.
Svaka biljka, druga priča. Nadam se da će mi se odrzat, kakav takav, vidjećemo. Drag mi je baš.
Hvala, Miška
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2017 u 19:09
Držim figeMig i nadam se da će ti procvasti
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2017 u 14:59
Nadam se da će dobro podnijeti tamniji prostor jer je kod moje mame godinama zimi boravio u hodniku na dosta visokom ormaru i krasne cvijetove je imao
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2017 u 14:31
Moj božićni kaktus ove godine malo uranio...


     
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 394041
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.