Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Band of sisters
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Band of sisters

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2010 u 20:07
slika na staklu ....čista 10!!!!.....smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 00:44
...s malim zakašnjenjem pozdrav i od mene ...nisam baš prejaka teta salveta, samo povremeno s nakita uskačem i na taj teritorij, ali ono što sam vidjela u tvojoj galeriji je jednostavno rečeno... prekrasno, divno, s iznimnim osjećajem za lijepo, teško je reći na kojem polju više dolazi do izražaja tvoja kreativnost, no oslikana staklena stijena je stvarno nešto posebno Bow%20Down%20Before%20YouBow%20Down%20Before%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2010 u 18:58
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2010 u 00:25
slatka stolica,cini mi se da nije lakirana...bila bi jos sladja.smile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2010 u 10:23
E vidi se ko je meštar od zanata. Imaš pravo, nije lakirano. Ovo sam radila u Africi. E sad malo objašnjenje: ovde nije baš lako nabaviti materijal, pa sam naručila lak i razrjeđivač kod čovjeka koji nam održava kuću i okućnicu. Naručila sam ima jedno 2 mjeseca i razrjeđivač je stigao ima mjesec dana a lak još čekam. Pokušala sam sama kupit, ali samo možeš kupit pakovanje od 5 kg, a to mi je previše.... A eto tako ti ovdje sve otprilike funkcionira. Afrikanci kažu da europljani imaju novac, a oni imaju vrijeme.... I ovu sam sliku zapravo stavila da pokažem šta se dogodilo sa mojim stolićem, ali mi je u međuvremenu nestalo struje i interneta pa sam poslije zaboravila.... Naime, pukotine sam punila zlatnom bojom i savršeno je izgledalo....međutim, nije lakirano na vrijeme pa je pozlata oksidirala i sad su pukotine, a i cijeli stolić prljavo zeleno smeđe (SMB) boje....
Eto, da se i nekome drugome ne dogodi.... pozlatu svakako zaštititi, osim ako ne želite pravu prirodnu patinu...
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 09:39
-super stolić...
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2010 u 15:54
Originalno poslano od člana SandraST SandraST napisao:

prekrasan vitraj,oduševljena sam
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2010 u 08:46


Za sve tete salvete sa područja Splita a i šire: radionice-igraonice u organizaciji Udruge Suncokret su krenile punom parom. Pozivamo Vas na upoznavanje i kavicu u petak 19.11.2010 u 17h00, Kaleta3 kod Prime 3. Više informacija:
http://www.facebook.com/notes/udruga-suncokret/kava-ili-caj/147834495262263

Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 16:39
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 16:42
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 20:22
predivno,posebno ono na staklu,to me oduševilo!a ovo zadnje ne kužim,pojasni malo!afriči motiv je predivan!smile73
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 20:24
zaboravila sam pitati-kaleta 3-jeli to neki kafić?vidimo se ,neću imati puno vremena ali ću dojuriti samo da vas pozdravim !
Na vrh
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2010 u 22:36
pozz, Slavice
Najprije ova posljednja slika: to je detalj sa radionice izrade poklon kutija i malih zamotuljaka sa mirišljavim solima za kupke i pilinge. I male mirisne pločice smo izrađivali, potpourri.... Ovi trokutići, to su kutije koje smo izrezivali iz kartona... Skoro sve "cure" su bile početnice u decoupageu a sve je ispalo stvarno prekrasno, moram još poneku sliku stavit kad uhvatim vremena.
Što se kavice tiče, U kaleti3, aromastudio tratinčica, to je prvi prostor s desne strane ako ulaziš sa strane gdje je parking. Baš će nam biti drago ako dođeš. Mi smo tamo već i prije 5h, a ostat ćemo sigurno do 8, pa obavezno doletiThumbs%20Up 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.