Početna stranica Početna stranica > mojcvijet.com - cvijet.info > Za GOSTE Foruma
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - ne mogu na forum
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


ne mogu na forum

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 07:31
ovo se ponekad zna događati članovima koji koriste internet explorer.
na žalost opet niste napisali grešku koju vam izbaci prilikom logiranja ili pokušaja sudjelovanja na forumu pa je znatno teže nači riješenje.
 
sa forumom je sve ok. isto tako i sa vašim korisničkim računom. (makk)
 
tako da je vijerojatno problem do vašeg računala.
 
probajte prvo obrisati cookie i isve ostale podatke koje vaš preglednik skuplja.
 
ako ovo ne upali probajte reinstalirati vas preglednik ili instalirati neki drugi(mozzila firefox ili google crome)
 
ali najbolje bi bilo da napišete koji vam error javlja
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
oaza View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 26 Svibanj 2012
Lokacija: Germany
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje oaza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 21:50
Ja koristim Firefox. Nakon unosenja nickname i lozinke pojavi se sljedeci tekst:

Error
More than 3 failed login attempts have been made on this account.
Please enter your details again, including security code.


Poslije unosenja koda pojavi se tekst na hrvatskom da su nickname ili lozinka pogresni.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 22:58
i morate upisati sigurnosni kod, jer je došlo od pogresnog logiranja.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2012 u 12:25
Originalno poslano od člana oaza oaza napisao:

Ja koristim Firefox. Nakon unosenja nickname i lozinke pojavi se sljedeci tekst:

Error
More than 3 failed login attempts have been made on this account.
Please enter your details again, including security code.


Poslije unosenja koda pojavi se tekst na hrvatskom da su nickname ili lozinka pogresni.

Draga moja,obriši cookie i meni se to dešavalo..Obriši sama "ručno" ili skini program cc cleaner on sam obriše i najlakše i najbrže.
A "ručno",
Brisanje cookies-a kod Mozille Firefoxa:

IdI na Tools > Clear Private Data ili pritisni  Ctrl+Shift+Del , nakon sto  odabereš šta  želiš  izbrisati  pritisni na Clear Private Data Now..Ako ne uspije,javi.
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2012 u 12:44
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:



i morate upisati sigurnosni kod, jer je došlo od pogresnog logiranja.


Hvala, opet se mogu prijaviti pod starim nickom.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2012 u 12:46
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:



Originalno poslano od člana oaza oaza napisao:

Ja koristim Firefox. Nakon unosenja nickname i lozinke pojavi se sljedeci tekst:Error


    More than 3 failed login attempts have been made on this account.Please enter your details again, including security code.Poslije unosenja koda pojavi se tekst na hrvatskom da su nickname ili lozinka pogresni.



Draga moja,obriši cookie i meni se to dešavalo..Obriši sama "ručno" ili skini program cc cleaner on sam obriše i najlakše i najbrže.A "ručno",Brisanje cookies-a kod Mozille Firefoxa:

IdI na Tools > Clear Private Data ili pritisni  Ctrl+Shift+Del , nakon sto  odabereš šta  želiš  izbrisati  pritisni na Clear Private Data Now..Ako ne uspije,javi.




Draga Alisa hvala ti puno. Admin je vec to sredio prije, pa se mogu opet ulogovati kao makk. Pusa
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.