Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Penstemon "Picotee"
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Penstemon "Picotee"

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 12:42
Ha ha Horti ma s zadovoljstvom ću te nadariti ali naravno moram ih skupiti. A može se i dijeliti zar ne, to je puno brže. I tvoj je prekrasan
belica,zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 12:54
uuu Bromelija a tek tvoji smile89

Ja jadna tražila i tražila i našla ovaj jedan, koji me usrećio, a ti meni sad slikice ovih ljepotica, pa da me srce zgrabi.
belica,zagreb
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 13:50
Hvala Belica smile78
E Bromelia baš si nas zabljesnula s tim ljepotanima Heart. Jesu svi trajni?
Ljubičasti mi je poseban smile71
 
Imam ih ja još Big%20smile. Ovo je mislim palmeri:
 
A digitalis huskers red mi je klasik:
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 21:37
jesu trajni od prošle godine su mi...neke sam uspijela zakorijenit ali ćemo skupljati i sjeme Wink
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 22:05
Ja sam ove godine kupila tri sadnice i cvale su cijelo ljeto, a još uvijek imaju pokoji cvjetak. Doduše, cvjetovi su trebali biti nježno roza boje ali su crveni. Svejedno su mi lijepi. E sad se bliži zima pa imam pitanje. Trebam ih zaštititi preko zime ili ih mogu ostaviti nezaštićene?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 22:45
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

jesu trajni od prošle godine su mi...neke sam uspijela zakorijenit ali ćemo skupljati i sjeme [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />
i još je trajnica zbilja predivno
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 09:19
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:





Ja sam ove godine kupila tri sadnice i cvale su cijelo ljeto, a još uvijek imaju pokoji cvjetak. Doduše, cvjetovi su trebali biti nježno roza boje ali su crveni. Svejedno su mi lijepi. E sad se bliži zima pa imam pitanje. Trebam ih zaštititi preko zime ili ih mogu ostaviti nezaštićene?


Prva im je godina, zaštiti ih samo malo lišćem ili borovim grančicama. Poslije više nećeš morati. Brzo se šire korijenom.
Imala sam ih u starom stanu, sada sam opet nabavila sjeme pa se nadam dogodine ih opet imati.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 06:45
divni, divni, a ja sad opet skupljam iz početka LOL, nema veze

evo kupila jedan i jedva čekam cvat ...

"violet shades "


belica,zagreb
Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 13:48
kako lijepe biljke! Ja bi još slika vaših penstemona. Molim vas da čim se pojavi cvijet stavite koju slikicu za mene da uživam s vama:D
Najljepši mi je rozo bijeli, premda je i crveno bijeli upečatljiv.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 14:01
...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 21:07
Slavujka, prekrasan je smile71
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2016 u 09:16
gle kako je visok i gord:))))
i jednobojni su prelijepi. Jako lijepo su ih povezala da ne padnu, stvarno izgledaju kraljevski.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.