Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - koja je ovo biljka??
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


koja je ovo biljka??

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: koja je ovo biljka??
    Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 20:05
Zanima me ovaj veliki sa kao poprskanim listovima zato da pronađem kako se pelca.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 20:08
Hele na koji mislis,puzavac ili?  (onaj ljevo je puzavac-ima ga u sobnom,a desno dracena)
ispred nje mi se cini da je begonija...
dosta je tamna slikica....mozes blize?
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 20:13
Originalno poslano od člana tibor tibor napisao:

Hele na koji mislis,puzavac ili?  (onaj ljevo je puzavac-ima ga u sobnom,a desno dracena)
ispred nje mi se cini da je begonija...
dosta je tamna slikica....mozes blize?

         Ovaj veliki desni. Nije mi baš blizu za novu sliku, a photoshop ..... morat ću žicat MM.
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 20:20

Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 20:31

Ovaj najvislji je dracenaTongue

cvaknes pelcer,nekoliko dana u vodi,i spreman za sadnju
 
 
evo vidi moju reznicu
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 20:31
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 20:33
 Što treba uzet - vrh , list sa "petom" ,  samo list ?
        Hvala na pomoči. Imam od kuda počet potragu.


Ažurirao Hele - 11 Studeni 2007 u 20:36
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 22:04
Heleeeeeeee
 
ti mislis na ovu nizu sortu?
 
Begonija..
 
Mozes vrh...mozes pelcer sa strane... (moze i list,ali neka to ceka proljece jer je zahtjevnije)
 
par dana u vodu,a mozes i odmah u zemlju...i staviti koji dan na sjenovito mjesto..
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 22:42
[QUOTE=tibor]
     Dobro da su drugi pametni kad sam ja blesava. Zvala sam i čula da su mi več zapelcali , več su se primili. Kad ih donesem , stavit ću sliku.
Hvala na dobroj volji. Kavica je na meni.
 
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 22:52

Super,znaci vec imas ukorjenjenu biljku,bravosmile55

Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2007 u 23:11
Originalno poslano od člana tibor tibor napisao:

Super,znaci vec imas ukorjenjenu biljku,bravosmile55


          Da, zakorjenili mi da ne gnjavim.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.