Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Noć coprnic i coprnjaka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Noć coprnic i coprnjaka

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Noć coprnic i coprnjaka
    Objavljeno: 01 Studeni 2007 u 11:33
Snočka  v Đurđevcu  ,malo tikvica i malo gostiju za početak dosta dok ne postane tradicija
 






Ažurirao vule - 01 Studeni 2007 u 11:37
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2007 u 12:26
smile55
 
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2007 u 17:06
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2007 u 19:12
Krasno,obožavam ove ukrasne tikvicesmile94
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2007 u 02:11
odlično smile55
I ja sam sa klincima jednu izdubila (točnije ja sam iscrtala a MM fizikalije odradio )
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2007 u 08:55
goge, a di je slika? ja svake godine planiram da cu to radit, pa nikad jos nisam....a one male tikvice ukrasne i ja volim...

Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2007 u 09:55
Ove ukrasne tikvice su prekrasne,ja ih imam na jdenoj grupi u stanu,i evo odrzale su se cijele godinu
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2007 u 16:20
Evo slike Aurora
Nije baš uspjela ali MM poludio i izdubio samo ravne linije Angry
 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2007 u 16:25
Baš ima svoju draž, možda baš zato što je šarena!!!
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2007 u 16:44
uvijek mi se je to sviđalo kako neko ispred svoje kuce
ukrasi bastu ili ulaz sa tikvicama
ali iskreno samo sam par puta to uzivo vidjela
pa ako neko ima jos slikica bila bih jako zahvalna
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2007 u 21:52
Evo i moj stariji je nacrtao, a ja izdubila....doduše od prošle godine su fotkice ...
ove godine nismo se igrali ali smo se divili susjedovoj.... u đardinu...smile55


 
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2007 u 22:05
Evo i mojih od prije dvije godine
 
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2007 u 22:55
Gogice prekrasne su velike...velike... ovdje kod nas je sve nešto minjaturno....možeš biti sretan da nađeš neku"srednju"....a znam da sam ovu prošle godine platila..."lipo"...smile129
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2007 u 20:05
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 07:35
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:

Gogice prekrasne su velike...velike... ovdje kod nas je sve nešto minjaturno....možeš biti sretan da nađeš neku"srednju"....a znam da sam ovu prošle godine platila..."lipo"...smile129


Jucer sam vidjela na jednom mjestu pored ceste di se prodaju tikve....ajme kolikih ima...ajmeeee  Shocked  ...nazalost nismo mogli stati da to slikam.....

Goge, ova tvoja je odlicna...ono sta se nije izrezalo kako si ti htjela nadoknadila je ova sarena boja tako da isto izgleda "opako". Clap

A Donata, tvoj momcic ima stila....ne pada kruska daleko....Wink
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2008 u 17:44
ooo....evo teme za obnovu, Smile,

idemo u potragu za tikvama....LOL.bundevama
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2008 u 22:07
ja sam si ih već nabavila , i samo čekaju termin za iznošenje na dvorište
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2008 u 14:03
Ja se nadam da ću se uspijeti negdje "ogrepsti" za koji komad!
Ak ne bar će biti neko strašilo! smile175
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 15:32
Andrea ja sam prošle godine kupila na Dolcu i napravila za svoga sina...tako da se ne trebaš plašiti ako ne dobiješ ima na placu.
Ali se nadam da ćeš imati sreće na forumu....
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.