Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cereus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cereus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2013 u 22:13
Kiša ga jučel fino oprala, pa je sad snježno bijeli, sav se sija smile198.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
macan View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Listopad 2013
Lokacija: Pula
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2013 u 21:53
Cleistocactus strausii i njegov ćelavi brat Cleistocactus strausii (jujuyensis) f.mostruosa.

http://s754.photobucket.com/user/lmacan1/media/Cleistocactusstrausii-Espostoanana.jpg. - http://s754.photobucket.com/user/lmacan1/media/Cleistocactusstrausiijujuyensisfmostruosa.jpg. -
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 18:16
selenicereus grandiflorus 

selenicereus grandiflorus, hoće li ovu noć . . ? Tongue


Na vrh
majcka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2011
Lokacija: Vače, Slovenija
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majcka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 18:37
Pinuse! Postavi se tao i čekaj. Nemoj da ti zvisne!!!!!!
Eksotika je kul
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 20:26

Originalno poslano od člana majcka majcka napisao:

Pinuse! Postavi se tao i čekaj. Nemoj da ti zvisne!!!!!!

Napunio sam sam bateriju i slikam,LOL počeo je cvjetati. Big smile Slika pokazuje zimsko vrijeme,  vrag je što ne znam prebaciti fotkić na ljetno vrijeme. Angry OuchTreba se čitati jedan sat više pa je točno. LOL

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 20:56
Prekrasan,jel miriši?
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
majcka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2011
Lokacija: Vače, Slovenija
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majcka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 21:16
Valjda miriši. Dovdje?
Eksotika je kul
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 21:29
selenicereus_grandiflorus /11. 6. 2014   -  20:53

Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Prekrasan,jel miriši? 
mali kaktus, hvala, hvala, hvala. Nisam puno čitao o njemu tako da mi je ovo da miriši prvi glas. Confused Kakav miris, Shocked vauuu. Kombinacija vanilije i zumbula. Da me nisi pitala miris noćas ne bi mirisao. LOL

Originalno poslano od člana majcka majcka napisao:

Valjda miriši. Dovdje?  

majcka, ako vjetar promjeni smjer možda ti i donese malo mirisa prije spavanja.Big smileLOL

Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 23:22
Prekrasan cvijet!
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 23:55
prekrasan cvijet
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
Usisač View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 17 Lipanj 2013
Lokacija: Kaniža
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Usisač Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2014 u 20:21
Uh, da mi to vidjet u živo! :o
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2016 u 08:28
Ovaj kaktus sam kupila prije otprilike godinu dana, stavila ga na temu za ID gdje ga je naš dragi Pinus identificirao i usput mi napisao kako cvjeta vječno. Moram priznati da mi je izjava bila vrlo čudna. Istina nisam kaktusoznalac, ali barem znam da ništa ne cvjeta vječno, a pogotovo ne kaktusi Tongue.
Povremeno mi je ta izjava dolazila u svijest, ali jednostavno nisam znala što je pod tim mislio. Moj kaktusić je rastao, ali cvjetovi se nisu micali.

Ljudi dragi, nakon godinu dana tek sam skužila da su cvjetovi umjetni (na komadu žice cca 2 cm zabodeni su u kaktus Confused). Stvarno mi nikad ne bi palo na pamet da biljku masakriraju nekakvim plastičnim cvjetićima.

Hvala ti Pinus na bubi koju si mi bacio u uho. Istina trebalo mi je dugo da skužim i zaista se veselim što sam ga oslobodila "vječnih" cvjetića. Smile



"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.