Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik radova by:Tajči
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik radova by:Tajči

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2011 u 17:11
Evo moga limunčeka, jako lijepo napreduju, a iz drugog cvijetnjaka mi je potjerao još jedan (od njih 20-tak), možda me još koji obraduje!!
Ko zna, sa biljkama uvijek iznenađenja.

A i moj bonsajić koji se uspio zakorijeniti kao što vidite, ako je potjerao gore, znači da je i dole!!! :)
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 12:59
Jučer sam otišla malo u pevec kad vidjeh lampicu koja bi jako dobro došla mojim malim zelenima i tako sam se vratila samo s njom kući. Nadam se da će biljke uživat u ovome...
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2011 u 11:50
joj joj. došli su dani kad treba nešto raditi i u plasteniku...inače to je kod mojih roditelja, ali kad je u pitanju plastenik-još uvijek kao da živim tamo :)
Kako je majka rekla, sve je isfrezano, i sređeno, pa eto kreće i sadnja. Prošle godine je napravila kaos kad je sve pođubrila ovčjim gnojem. Dva tjedna od jutra do mraka sam pljevila jedva spašeno povrće. Živa ponjava, ali eto barem sam dobila bojicu koju ne bih ni u solariju imala.
Valjda će nam ova godina biti manje radna što se tiče pljevljenja,ali eto. Sutra odlazim u posjetu plasteniku pa ću vam pokazati i slikice. Sve je to lijepo kad krene bujat, ali do toga ću još dugo vremena ruke držati "pod zemljom"!!
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 18:40
i gdje su slikice plastenika? Smile
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 23:24
A gdje bi ja bila da ide sve kako zamislim...
Foić mi se pokvario,pa sam onda išla posuđivat, pa nije bilo kabla...itd itd..žive komplikacije, ali kako kaže moja bolja polovica, uskoro će proraditi pa ću vam pokazat slikice. Inače ga on popravlja pa me baš zanima kako će to sve skupa na kraju ispast. Evo, prve informacije iz plastenika da mi je počela nicati trava, ne kao prošle godine, ali je opet ima. Tako da od ovog tjedna krećem u pljevidbu.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 01:21
moj najmrži posao definitivno! radije cijeli dan kopam nego pola sata gulim korov! nadam se da je tebi to draže Smile
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 12:31
Joj ma ne znam ni sama, sad sam došla i već mi se zgadilo sve. Znaš kada moraš tražit papriku u travi. E to ti je tak...Prošle godine je bilo 100 puta gore, ali ipak smo ja i majka sve to opljevile, ove godine nije tak...ali zašto???
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 18:19
Evo mene malo u prirodi iza svoje buduće kućice...



A ovo mi je interesantno, mislim da je počinitelj dabar?
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 18:43
Evo sad vam predstavljam svoj mini vrt.
Inače tu bude sve jako bujno i ogromno, ali početak je svugdje takav.

http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/5ce2c0fe-P4030048.JPG

Moje breskvice...čekaju presađivanje.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 18:44
Slikice plastenika će uskoro, a i biljčice koje će uskoro procvjetat.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 21:31
prekrasne slike, baš lijepo mjesto za opuštanje

a zar breskve ne treba cijepit?
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 09:57
Mislim da ne, koliko se sjećam kako je majka rekla. Ima neka caka, baš ću je pitati.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 11:28
Jučer sam si uspjela ukrasti malu aloju. Imam u blizini školu, gdje je od učitelja žena rasadila aloju u nekoliko čašica. Bilo ih je oko 10-tak. Nadam se da mi neće zamjeriti, ali nisam mogla odoljeti :)
I dobila sam od sestrine svekrve krasulu za koju kaže da se stavi na ulaz u kuću i donosi novce :)-ha, baš me zanima.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 12:48
Evo napokon slike plastenika "i moje majke"!!
Uspjele smo okopati i iščupati svu travu, tako da nam je sad sve čisto kao suzica.




"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Morana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Morana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 12:51
lijepo, lijepo ste vi to odradile!

bas super izgleda!

haha kod nas kazu da ukradeno bolje uspijeva Tongue
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 13:01
Evo kod nas se svake godine održavaju natjecanja sa konjima, ali ja sam došla malo prekasno pa sam uspjela slikati samo par konjića-inače meni najdraže životinje a ti ju je moj otac sa oldtajmerima:





"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2011 u 13:19
Evo još malo slika iz moga vrtića:







A i tu su moje prinove:
Imam posijane petunije u plasteniku, tek su izvirile, a pošto sam nestrpljiva morala sam kupiti druge.

I moj amarilis koji ove godine očito neće cvjetati.
Majka me zeznula, nije ga na vrijeme iznjela na svjetlost :(
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 14:11
Predstavljam vam svoje ukrasne makove:
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 20:45
Danas sam bila malo u Bosni i kupila sam si predivnog labuda da bi došla kući i ne znam koju da biljku stavim u njega. Od svih biljaka. Ali eto, presadila sam si petunijicu i izgleda predivno.Mogu reći da su te figure duplo jeftinije nego kod nas., Kod nas su kao suho zlato.
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.