Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Savjeti iskusnih majstorica decoupage-a
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Savjeti iskusnih majstorica decoupage-a

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Savjeti iskusnih majstorica decoupage-a
    Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 11:56
Drage kreativke - negdje sam čitajući stranice ovog foruma pročitala da postoji flomaster kojim se označi mjesto gdje lijepimo salveticu (u slučaju kada želimo tamnu podlogu oko salvete) i koji ishlapi, odnosno nestane kada zalijepimo salvetu! Nadam se da sam dobro objasnila....
Sada tražim i nikako ne mogu naći gdje je to napisano pa lijepo molim ako netko zna točan naziv toga flomića da mi napiše. Gdje god sam po dućanima tražila svi su me samo "blijedo"Confused gledali...Wink
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lilana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Yemen
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 21:20
 taj flomaster se zove fant flomaster.ja sam naziv pribelezila kad sam kao i ti naisla na to u zelji da kupim. medjutim i mene su svi belo gledali iako sam znala naziv.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 21:25
Flomić se zove fantom flomaster. Ja sam ga pronašla u Lumosu i nisam imala problema oko objašnjavanja što je to, ženskica je odmah znala. Inače je to flomić za SVILU no naravno da se može koristiti i kod decoupaga i običnog bojanja akrilnim bojama. Naziv je JAVANA (kao i boje za tkaninu), a proizvvođač je C.Kreul. Flomić je izvana srebrni, a ostavlja ljubičasti trag koji nestaje u dodiru s vodom ili bojom. Nadam se da sam pomogla barem malo... [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />


EDIT: Evo i linka http://www.lumos.hr/bojesvila.htm
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 11:06
Cure moje - hvala vam punosmile79, spasile ste me daljnjeg pretraživanja! Izzy - hvala na linku, sve vidjela i zapisala!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.