Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kalateja - Calathea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kalateja - Calathea

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
Zeleni_3 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zeleni_3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2014 u 15:47
Imam jednu biljčicu koju sam presadio, ali već neko vrijeme ništa ne raste. Što učiniti?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2020 u 18:11
Malo citam ovdje o chlateama, svi pisete kako su osjetljive i da nije lako s njima, mi smo nedavno kao sinu kupili jednu, al na njenoj kao deklaraciji pise strong plant, i da treba malo brige, pa mi sad nist nije jasno. I samo da pitam, dal sve vrste cvatu? Ovoj samo pise chalatea, naravno ne pise koja tocno.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2022 u 08:27
Pozdrav
Imam kalateju. Držim ju na ormaru u dnevom boravku udaljenu od prozora. Objesili su joj se listovi i na listovima ima neke svijetle točkice. Zalijevam ju često jer joj se često objese listovi. Dok ju zalijem,listovi živnu i podignu se, ali me sad brinu te točkice.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.