Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrijesak - Calluna
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrijesak - Calluna

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Aubrieta View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2015
Lokacija: Županja
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aubrieta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2016 u 14:21
Drage moje vrtlaruše ( i vrtlari Wink ),

s obzirom da svugdje piše da je calluna zimzelena biljka, da li to znači da je tijekom godine zelene boje ? moja 4 grmića callune posađena jesenas sada su ( svibanj ) poprilično smeđi i izgledaju mi sasušeno..pitam jer neznam da li ih trebam proglasiti " mrtvima " i izvaditi van  što rado ne bih jer kad procvjetaju izgledaju krasno.. Hvala na odgovoru
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2016 u 23:24
Kod mene dva (roza) imaju jake zelene grančice, a ostali su se 'osušili'. Ja sam ostavila da potjeraju možda iz korijenja. Inače, imam samo taj rozi  s zelenim grančicama i jedan'žuti' koji sad ima svijetlozelene grane, a bio je prefarban žutom bojom ( Plodine, bogzna što je tim ljudima koji to prodaju. Kome još pada na pamet sprejat bojom vrijesak?!).
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2017 u 21:13

nisam ni znala da postoje viseće vrste, dok nisam naletila u prodaji na njih, naravno nisam odolila

Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2017 u 22:01
Nikad čuo za njih....
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2017 u 22:49
ni ja, tek kad sam vidjela za kupiti; vidit ćemo kako će se ponašati ako prežive Osmijeh
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2017 u 22:59
Novitet za poželjeti...
     
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2017 u 19:36
pročitala sam da postoje dvije vrste.erika i vrijesak.jedna od njih (mislim erika) ima nešto veće cvijetiće i jedna teže prezimi na našim niskim temperaturama.čitala sam polemiku na početku posta i nije mi baš jasno što je erika,što calluna

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2023 u 08:39
To je Calluna, ima te nježnije listiće, mekane. Erika ima igličaste sukulentne listiće. I ja sam nabavila ovu nježniju, prezimiće vani na terasi, pa ću da vidim. Koliko ja znam, u kuću ni jedna neće i ne mogu u kući prezimljavati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,164 sekundi.