Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anco orhideja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anco orhideja

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Anco orhideja
    Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 13:53
U nedavnom pohodu na trgovačke centre ugledah ja neku novu vrstu orhideja, podsjeća na klasične ali nije u supstratu već stoji sama u velikoj prozirnoj posudi dok joj korjenje strši na sve strane. Da budem iskrena uzela bih je odmah ali nije mi se davalo 400 kn za nešto nepoznato ako neznam kako održavati. Naime, ima upute u kojima piše da je to "viseća" orhideja, stoji tako u vazici i zalijeva se dvaput tjedno potapanjem u vodu sa dodatkom gnojiva. Logično, s obzirom da nije posađena. Ima li netko možda iskustva sa takvom orhidejom???
Tena 28.3.2010
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 13:55
Tena 28.3.2010
Na vrh
Marti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 14:23
Ako se ne varam to bi bile Vanda orhideje koje proizvodi Anco :)))
 
evo stranice :
 
meni su Vande predivne, ali koliko sam shvatila po forumu preteske za uzgoj pa se nebi bas zaletavala...
 
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 15:57
da to je vanda
Per aspera ad astra.



Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 17:58
Iskreno, nisam imala pojma. Moram ih prvo onda malo proučiti jer rekli su mi da su i phalovi teški za uzgoj a kod mene trpe baš sve, čak sam im morala odrezati svo korjenje jer sam ih previše zalijevala al od toga je samo jedna "umrla". Ostale tjeraju bez problema, nisam ih stavljala ni u klijalište.
Tena 28.3.2010
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.