Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage By IVA61 na tanjurima, vazama bocama ...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage By IVA61 na tanjurima, vazama bocama ...

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 23:45
IVA61........dobro dosla..smile73.......nisi ti bs pocetnica,koliko ja vidim radovi su ti super.......na ovom forumu nema radova za kritike(bar ja tako mislim,koliko sam ih dosad pogledala),tete salvetice su super pa nikad ne kritiziraju,vec samo dobre savjete dijele........nadam se da cemo vidjeti jos radova.........smile219
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 00:44
dobro dosla medju tete salvete,krasnih radova imas,bas ti lijepo ide,samo nastavismile141
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 18:41
Tanjuri su prekrasni!!
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 19:30
Jani, Gerberi1, Sarita banana, Elza Buba hvala vam puno na lijepim riječima. Trudim se trudim ali uglavnom sam samouka, tek sad sam, otkrivši Cvijet.info, saznala nešto više o materijalima i tehnici izrade.
Maredelmare ...  tvoje slikice od cvijeća nisu manje lijepe od mojih, nemoj prestati raditi!!! Čekam da vidim nove!
Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 20:50
Lijepi radovi.....Thumbs%20Up
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 20:53
Dobro nam došla. Baš su ti lijepo radovi. Favorit mi je zelena vaza s rozim cvijećem i crveni ćup.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 01:47
bravo iva i dobro nam došla,jako lijepo,crvenićup bih izdvojila posebno,prelijep je,ivaze takođe što ne znači da ostalo nije lijepo ali ovo je po mom #guštu"
Na vrh
IVA61 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje IVA61 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 13:36

Hvala vam puno Milica7, Mima 35 i Slavica08 na lijepim riječima! Drago mi je što vam se sviđaju moji radovi! Ima još toga ... ali ne stignem na sve strane (vrt, nakit, slike od suhog cvijeća, kućni ljubimci...) a još nisam uspjela pregledati sve vaše vrtove ni radove. Puno toga ima a vremena malo, jer moram i NEŠTO raditi!

 Lijep pozdrav do sljedećeg druženja kod Vas ili kod mene!

 

Mučan osjećaj starosti je osjećaj suvišnosti. Čovjek ne postaje suvišan jer je star, nego postaje star jer je suvišan.
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2011 u 12:24
joj ovo je prekrasno ......
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.