Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrckav vrt-dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrckav vrt-dnevnik

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Vrckav vrt-dnevnik
    Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 17:08
U zadnjih dvije godine otkako se bavim aktivno u skupljanju cvijeca i sadnju vrta ,skupila sam dosta razlicitih vrsta... Obozavam zacinsko bilje i to vam je meni kao skupljanje slicica,cim vidim novu bilju a da uspijeva u kontinetalnoj klimi odma ju nabavim.Imam u planu napraviti cijeli rub mog vrta u zacinu.

Ako ste pogledali moj vrckav vrt u slikama,mozete primjetit da vecinom sadim u tegle ,a razlog toga su PUZEVI ,nemogu na kraj sa njima.
Na proljece sam posijala clematis kojeg sam uzela od susjeda ,i niknuo je u jako brzom vremenu .
Dali imate kavih iskustva u sijanju clematisa?

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2011 u 08:54

prije svega ti želim dobrodošlicu!

kažeš da si sijala klematis, ja imam 14 klematisa i nikad nisam znala da imaju sjeme. morati ču pročeprkati po ocvalom cvijetu da vidim.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 17:19
Posto ova sparina upija nikako da odem malo raditit po vrtu ,ali sam zato bila jucer na Bundek na sajmu cvijeca i mogu vam reci da su me jako razocarali,nadala sam se da cu uzivati satima kad ono samo par izlozbenih primjerka i to se nahodas da dodjes do njih eto nisam cak ni mnogo slikala jer vjetar jew puhao kao lud ,sparina me ubijala pa cu postaviti samo par slika kao detelje koji su meni bili lijepi...

Prekrasno je ,samo jos da mi kazete ime
i dali prezimi u kontinentalnoj?



Prekrasne gazenije jedva cekam
da moje procvatu.



Molim vas recite mi ime ovog crvenog puzavca
,odusevio me

Takodjer i ovaj prekrasni je ...

Eto to je za sada to,bilo je mnogo cvijeca za koje ja nisam ni znala i doista je predivno ali sam puno vise ocekivala ,mozda sam i zato razocarana.
Zainteresirala me je indijska banana,imali je ko od vas?
cak sadnica i nije skupa 35kn i prezimljava ...
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 22:01
Ovo zadnje je neka viseca begonija, vrstu neznam :) A ova orlic nada je iz mog grada :D
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 06:38
Na pretposljednjoj je slici ruselija.
Kalistemon ne može prezimjeti vani u kontinentalnoj klimi.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.