Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Poklanjanje cvijeća drugim osobama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Poklanjanje cvijeća drugim osobama

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Anketno pitanje: Poklanjanje cvijeća drugim osobama
Izbor Glasova Statistika ankete
3 [10,34%]
1 [3,45%]
3 [10,34%]
22 [75,86%]
Ne možete sudjelovati u ovoj anketi

Korisnik
Poruka
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 12:42
da enrikova nona,sve je cvijece lijepo al cvijece od majke je posebno ...nemogu se sjetit kako se u bosni zvale fuksije,nesto vezano uz nausnice..al nece mi naziv u glavu..da ne budem off topić
neznam šta mi prićinjavam vece zadovoljstvo dobit cvijet ili poklonit cvijet
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nina22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 215
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 12:54
meni većinom cvijeće poklanja MM.Ako netko dođe u moj vrt i nešto mu se svidi ja odmah pitam hoćeš li grančicu.Nadam se da će mi se to vratit(ne od iste osobe,nego više kao dobra vibra).Svi znaju da se ne trebaju puno mislit kad mi nešto kupuju,glavno da je zeleno.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 13:03
danas sam prvi put vidjela ,ovu temu.
Ja jako volim poklanjati cvijeće,svima dajem nesebićno,a isto tako gdje god dođem,nudi mi se.
Uveseljava me i najmanja grenčica!Tongue
 
 
 
 
 
 
 
 
crasulu čuvam ima već 22 god,cvate i širi se ljepom našom,a i Evropom.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 13:06
daj i biti će ti dano :o))
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 13:10
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

da enrikova nona,sve je cvijece lijepo al cvijece od majke je posebno ...nemogu se sjetit kako se u bosni zvale fuksije,nesto vezano uz nausnice..al nece mi naziv u glavu..da ne budem off topić
neznam šta mi prićinjavam vece zadovoljstvo dobit cvijet ili poklonit cvijet

Kamenjar zvale su se(tj.i sada ih zovu stare nane i bake)menđušicaLOL
I ja volim poklanjati cvijeće,a volim i primatiLOLDobro se dobrim vraća,tako da i dobijem puno toga,a i poklonim,od srca..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Vijavica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vijavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2012 u 11:36
Volim takve znakove pažnje i volim poklanjati cvijeće kad me podsjeti na nekoga, bez posebnog povoda. Na sličan način i dobivam cvijeće, najčešće od mm-a i mame, kad vide nešto u živoj boji i puno života, sjete me se i koliko me to veseli Heart
P.S. Većinom se radi o živom cvijeću, rijeđe rezanom.
Preko trnja do zvijezda...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.