Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monstera nudi - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monstera nudi - traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121314
Korisnik
Poruka
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2016 u 19:17
draga monstera nisam te zaboravila,ali jednostavno kako koji krumpirko procvate svaki je plavi.neznam šta se dogodilo bijelima.možda sam ih podjelila.hoćeš li da ti pošaljem reznice bijelog ili da ti ja upelcam
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2016 u 21:36

Eeej draga smile78 Ako imaš kakve dobre reznice, bit ću ti zahvalna i na njima, imam vremena čekati da se ukorijene.. Ne treba mi puno, dosta i 2-3 samo nek se ukorijene.. Unaprijed puno, puno Hvala  smile84
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2016 u 15:20


Mjenjam reznice bijelog ribizla samo 4kom. (neki od članova su odustali od razmjene pa evo nudim opet) i 4-5 reznica ruže damašćanke, Lede... U obzir dolaze neke od reznica: joste, crnog ribizla, izboji crne kupine sorte Black Jewel, reznice ruža rambler ili climber i ostalih penjačica, čisto bijela sitna pokrivačica tla ili reznice bilo kojih drugih ruža, reznice hortenzija sve boje... Eto ako tko što ima..javite se ovdje ili u inbox.


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2016 u 20:57
Ako želiš reznice crnog ribizla?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121314
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.