Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cosmos čokoladni  - Cosmos atrosanguineus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cosmos čokoladni - Cosmos atrosanguineus

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2012 u 23:21
Od mog ništa, nije izašao
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 22:45
Sama pomisao da je iz Meksika....ovo moram nabaviti!!!!
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2013 u 01:36
Ante3009, predivan je,
pa još nije službeno nastupilo proljeće. Pričekaj još, možda Čoko-cosmos ipak proviri i iznenadi te.
Držim ti fige. Tongue
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2013 u 05:30
moj je već pustio par malih listić, čini mi se ranije nego lani, sigurno zato jer je zima puno blaža od lanjske

silvy, mislim da se antin lani uoipće nije pojavio...Thumbs%20Down
Na vrh
kamenika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2013
Lokacija: Umetići
Status: Offline
Bodovi: 68
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 11:07
Ovaj cvjetak je super a vidim ga prvi put,ma sa vama uvjek nešto novo Smile
E sad da ne bih ostala u neznanju,može li on podnjeti kontinentalnu zimu ili ne?
Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2015 u 17:30
Nema slike, jer ne radi mi link na dropbpox album zbog nekog razloga.

Ja imam dva grma:) Zahvaljujući savjetu jedne forumašice na ovoj temi posadila sam ih u kamenjaru uz kuću i jako brzo su se grmovi proširili:)

Jedino što su mravi jeli pupoljke jednom grmu i grm je bio više crn od mravi nego zelen, ali nasipanjem hrpe pijeska oko biljke riješio se i taj problem.

Samo, ne miriše mi baš:/ uopće.
Više je mirisao dok nije cvijetao.
I  nisam uvjerena da će preživjeti zimu.
Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2015 u 14:22
I dalje ne miriše uopće dok cvjeta XD ali evo slike
previše se razmahao s granama pa su ružne slike kad uhvatim cijeli grm. Evo dvije  izoštrene slike fokusirane na jedan cvijet.

http://s1337.photobucket.com/user/tutanj/media/2015-07-14%2011.42.57_zpsnxkkuyxl.jpg. -

http://s1337.photobucket.com/user/tutanj/media/2015-06-30%2011.36.15_zpsew0x6aiq.jpg. -
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.