Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Yoyo1 - kupujem, primam, poklanjam
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Yoyo1 - kupujem, primam, poklanjam

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Yoyo1 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Yoyo1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Yoyo1 - kupujem, primam, poklanjam
    Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 15:08
Kupila bih ( ili ako netko ima viška da mi pokloni ) penjačice ( zimzelene ) vanilija ,brazilski jasmin, kozja krv,passaflora,hoya,lozica...bilo što ako ima bilo tko nešto takvoga u ponudi. Potrebne su mi jer bih htjela napraviti cvjetni zid u svom boravku, o kako sam u potrazi već mjesec dana po vrtnim centrima nigdje ništa ne nailazim na ono što bi me zanimalo.

Voljela bih imati i tropski hibiskus ,pa ako netko prodaje sadnicu povoljno bila bih zainteresirana.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Yoyo1 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Yoyo1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 11:42
Poklanjam divlju ružu za kalemljenje, penjačica je.
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 12:24
Ja bi volila divlju ružu ali ju ne bi kalemila nego imala za domaći šipak.
klasa optimista
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 13:00


ja imam sjeme passaflore ako zelis
Na vrh
Yoyo1 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Yoyo1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 15:09
Može, pošalješ mi poštom ?
Na vrh
Yoyo1 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Yoyo1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 15:11
Mihaela, ja ti ju pošaljem ,ali kod mene ona nikada nije cvala, pa pretpostavljam da ti ne bi bila dobra za šipak kada nema ploda. Zato sam pretpostavila da bi ju netko ipak htio za kalemljenje, jer bi tome ipak dobro poslužila. Ako ju želiš i takvu ja šaljem.
Na vrh
sanjalica4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjalica4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 15:16
naravno...posalji mi adresu na pp i u ponedjeljak vec saljem...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.