Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vodeni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje jezero
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje jezero

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2012 u 20:47
Divno jezero, ilje, ricice i naravno žabac smile141
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2012 u 12:13

Predivno jezerce imaš, pravo mjesto za odmoriti dušu !!!  A ribica kao u bajci,  pa i cijelo jezerce izgleda kao iz bajke!!!

Imam samo jedno pitanje: alge - kako ih se riješavaš, i imaš li ih uopšte uz toliko ribica ???
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2012 u 15:36
hvala
ima algi čim sunce počne grijati vodu alge su neizbježne, na sreću ne škode im, a i bilju koristi, dapače nema bolje prehrane za bebe od algi, moram priznati da me zna naživcirati kad pretjerano pozeleni

ali znaš kako kaže ona kineska ako u vodi vidiš svoj odraz ne radiš to iz ljubavi spram prirode već iz ljubavi spram samoga sebe



blaženi Kinezi, obožavam ih pogotovo kad mi alge napadnu jezero LOL 
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2012 u 21:25
Sabi, imaš čistu peticu za jezerce! Wink Šala mala, al stvarno je predivno!
S obzirom da imaš iskustva, moram te pitati koliko posla ima oko jezerca nakon što je zgotovljeno? Mislim na čišćenje, održavanje i tko zna što još. Moji dečki (učenici) zapeli za jezerce i hoće ga raditi odmah (u školskom vrtu), a mene je strah da će za vrijeme ferja to propasti jer ga nema tko održavati.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2012 u 23:47
Sabi, ja malo kasno reagiram ( izgubljena u temama), ali zahvaljujem ti na savjetu za lopoc. Neznam da li je kasno sada, u maju, ga presadjivati.
 
Ova kineska mi se svidja.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.