Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kupus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kupus

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
darijaz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darijaz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kupus
    Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 00:27
jedno pitance dali neko ima iskustva sa sadnjom kineskog kupusa.  ja sam prošle god sadila ali mi nije  uspjelo . hvala.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2012 u 14:53
Darija,ja sam ga imala,uvjek mi je niknula cijela šuma,no ono što ja nisam znala ,on hoće jako brzo procvjetati ako ga se presađuje.Inače piše da ga je najbolje sijati u 7 mj.,no ja baš i ne vjerujme da je to tako.Inače ga sijem kad i sve ostalo,istina da dobije samo lišće i da hoće procvjetati,ali ono što ja nisam znala da se smije to lišće odrezati do nekoliko cm iznad zelje i to čak nekoliko puta.Zapravo tada formira glavice.    
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
darijaz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darijaz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2012 u 12:59
 Još jedno pitance rasada od paradajza, i krastavaca,mi je narasla dosta .  držim je na elementima od kuhinje, da je sklonim otale radi vel vručine i sklonim  u  hodnik gdje je sunčano  jer je tamo staklena cigla.hvala
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 09:29
Draga vidjela sam fotku te rasadi,nažalost moram ti reći od toga izgleda neće biti ništa. Ja sam tako muku mučila jer nisam imala isto prave uvjete za rasad. Uvjek sam bacala brdo sjemenja u vjetar jer su mi flanci isto bili tako tanki i visoki,premalo sunčeve svjetlosti i zatvoren prostor tjeraju biljku da nasilno raste u neadekvatnim uvjetima. Poslije više nisam nikad tako sijala jer mi je bilo glupo svaki puta bacati sjemenje. Odluka je pala na leju (tunel od najlona),a kasnije na plastenik. Ja više nemam tih problema . U plasteniku začas biljke niknu i ono što je najvažnije,dok su još male stvaraju debelu stabljiku i budu robustne,stabilne i jake.   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 09:12
Kupila sam sjeme kupusa, prvi put ću sijati. Molim nekog s iskustvom da mi kaže kad je pravo vrijeme za to. Nekako mi se čini da je sadnja u sedmom mjesecu, po najvećim vrućinama, u najmanju ruku čudna. Sadila bih ranije. Je li to u redu? 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,383 sekundi.