Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Glikica - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Glikica - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 140141142
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2014 u 00:48
I još malo kaktusa!? Pa meni to liči na sajam kaktusa , na izložbu kaktusa, na izbor najljepšeg bodljikavca... Čim sam vidjela one ljestve u pozadini fotografije znala sam ja što je na njima. Divno si to napravila, iskoristila ljestve u zanimljive police za svoje ljubimce. A moji ljubimci su sempervivumi. Nisam ni sumnjala da ih imaš i da su lijepo udomljene i prezentirane. Posude su hypertufa, zar ne?
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2014 u 08:31
I meni se sviđa polica, naročito konačni proizvod, a jezerce sve ljepše
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2014 u 10:53
Predivna mi je polica od ljestvi, i naravno sadržaj na njoj, a jezerce kao iz bajke.Bonsaići super izgledaju, stvarno si to stručno uredila!
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2014 u 21:28

[/QUOTE]

U petak sam bila u botaničkom vrtu u Zagrebu i uživala u prekrasnim kaktusima ali tvojima nisu ni do koljena , ova polica je prekrasna
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2014 u 21:29
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

I još malo kaktusa:



Ova pogotovo, prekrasno!!!!!!!!!!!!
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2014 u 21:55
Svaki put kad otvorim tvoje stranice znam da će me dočekati brdo lijepih kaktusa.Ovaj put si me stvarno bacila s nogu,najprije sa šumom bonsaia,a onda sa ljestvama i policama.Odmah sam pokazala MM i rekao mi je da mi ni slučajno nije palo na pamet,ha,ha,ha.
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2014 u 08:22
Gdje si ti nestala.Šetam tvojim vrtom a tebe nigdje...............
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 140141142
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.