Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Novozelandski špint (tetragonia tetragonioides)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Novozelandski špint (tetragonia tetragonioides)

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Novozelandski špint (tetragonia tetragonioides)
    Objavljeno: 23 Rujan 2012 u 18:51
Pošto sam ovoga proljeća dobila par flančića ovoga špinata i uživala u njemu u ljetnim mjesecima, krenula sam tražiti nešto o njemu... jel nestaje po zimi, jel se sam zasijava ... i td, jer naravno da nemam pojmaEmbarrassed.
Pa evo šta sam pronašla:
 
 
Nadam se da će se još netko javiti sa iskustvom...
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
pr1nc0 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pr1nc0 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2012 u 13:39
Moja strina ima taj špinat. Posijala ga je prije nekih 10-ak godina, dan danas raste na istom mjestu. Nema straha za njega, ako i bude veća zima, na proljeće će ponovo niknuti.  A po ljeti ako ga se ne zalijeva stagnira, i nakon prvih kiša ponovo raste. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.