Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - bubice na bambusu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


bubice na bambusu

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Nimloth View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 34
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nimloth Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 21:25
Zemlja je neka "Valentin", uvoz iz Slovenije, no ima ih i u biljkama koje sam kupila u dućanu i jos nisam presađivala. Jako su inače slične vinskim mušicama, ali ne znam sta bi one tražile u zemlji za cvijeće.  Samo taknem cvijet, a one se razlete na sve strane. Nemoguće ih je fotkati jer su prebrze. Preostaje mi samo da ih tamanim jednu po jednu...
No, više me plaše bijele bubice. Odgovaraju Kikinom opisu, samo sto su se meni pojavile u zemlji. Da promijenim zemlju za cvijeće? Možda je ova loša.
El adhe Alqualonde
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nimloth View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 24 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 34
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nimloth Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2008 u 18:53
Krenula sam u rat protiv mušica. smile106  Tamanim ih brzinom svjetlosti. Istina, na "pomalo" neuobičajen način- saugam ih. smile156smile96
El adhe Alqualonde
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2008 u 12:01
ja sam primjetila u afričkoj ljubičici tj. u zemlji gdje je ona zasađena bijele mrvice nešto kao stiropol pucketaju pod prstima.imala sam dvije ljubice i obe su krepale
jel zo neka napast bila, sad mi se pojavila i u pitaru od zamiloculasa?
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 10:15
jel zna tko? probala sam uslikat al presitno je. MM misli da je to možda neki sastojak u zemlji koji hrani biljke, al ja sumnjam jer toga nema kad otvorim zemlju, a sad se pojavljuje u više pitara, kad zemlja ostoji 10-ak dana
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.