Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - wiz povrtnjak u malom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


wiz povrtnjak u malom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 666768
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2014 u 20:34
Nema naše kraljice paradajza dok sve mi kukamo kako nam je plemenjača poharala tu divnu biljku... Kako tvojih 200-tinjak vrsta? Da li je nešto uspjelo opstati?
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2014 u 22:12
Kao i uvijek, ostajem bez daha kada prošetam tvojim vrtom i voćnjakom.
Doista, kako su tvoje rajčice? Nadam se bolje nego od većine nas.smile95
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2019 u 14:33
Da Vas sve pozdravimnakon dugo dugo vremena..nešto zbog itjecaja drugih..nešto više zbig nemogučnosti ulaska preko stare zaporke,no napokon sam uspijela bez problema..
Vidim svakojake ljepite od kad sam zadnji puta bila tu..pregledalasam svoj vrtek ..razveselio me...nekad u sad..ima svoju čar..eto..pozdravljam sve cvjetoljupke i vrtoljupke i želim uspješnu ovu sezonu!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 666768
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,215 sekundi.