Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Traži se mačić :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Traži se mačić :)

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Traži se mačić :)
    Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 14:12
Ima li netko možda za pokloniti malog dugodlakog mačića? Puno je dvorište mačaka ali moja bi kćer jednog čupavca baš za po kući Wacko
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 15:34
psssst, i ja bi jednog!    nesme muž znati!Wink
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 17:31
Ps .... draga ja nemam nažalost, ali  moram ti reći da sam se tak nasmijala sad.... sjetila sam se koliko imaš već mačića u dvorištu LOL. Nadam se da će ljepotica ipak dobiti jednog čupavog 
belica,zagreb
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 16:20
Pogledajte u raznim udrugama za zaštitu životinja, možda imaju kakvo malo čupavo stvorenje! 

Kod mojih mačaka je bio jedan prekrasan dlakavi mačak, e sad da li će biti takvi mačići  Wacko....
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
goran44 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2012
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goran44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 11:13

Kod moje mame su tri domaća mačića (dvije ženke i mužjak), super su stvorenjca, ali nema mama kamo s njima pa dajte molim vas ako ima zainteresiranih vrlo rado bi ih poklonili.

Ženka i mužjak su crni, a druga ženka je siva i baš je maza!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 14:04
gorane da si mi blizu, odmah bih jedno uzela - pogotovo tu sivu mazu 
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2013 u 17:13
Želi li tko od Zagrepčanaca Cicka na poklon? Star je osam godina, kastriran ... i zločest (čitaj samovoljan). Naučen je na kuću i djecu, ali mora imati mogućnost povremenog skitanja jer inače postane nervozan. I voli samo fine stvari papati.

“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
goran44 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2012
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goran44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 21:43
Šteta Natalija, maca je takva maza da ne možeš vjerovati...
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2013 u 05:56
sad mi je još više žao... napravi joj pokaz i sjedni u bus pa šalji za dalmaciju Wink
šala mala, a gdje si ti gorane, naše babe bi rekle - "oklen si sinko?"
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 10:36
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Želi li tko od Zagrepčanaca Cicka na poklon? Star je osam godina, kastriran ... i zločest (čitaj samovoljan). Naučen je na kuću i djecu, ali mora imati mogućnost povremenog skitanja jer inače postane nervozan. I voli samo fine stvari papati.

A joj Andina kako ga se možeš odreći, ja da sam bliže odmah bi ga udomila, sličan je mojoj Beli po naravi, svojeglav , svi smo joj na usluzi kad treba otvorit i zatvorit vrata za van, ako je slučajno ne vidimo skoči na prozor 2 m viskok i zna da je tu svi vide. Jede samo fino, a i bijeli je (nosi mi se bijela boja)LOL
 
Okice im izgledaju baš zločesto
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 16:09
To je mačak mog sina koji sada čeka treće dijete, a ima i još jednu mačku. Cicko im stvara probleme jer stalno hoće ići u dječju sobu, a zbog dlaka i šapica koje su lutale svuda po selu to mu ne dozvoljavaju. Još će veći problem biti kad dođe beba. Vole ga i žele mu sve najbolje pa zato traže nekoga tko bi ga udomio.
P. S. Bela ti je prekrasna!Smile
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
tanja j View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2011
Lokacija: GOSPIĆ-ZADAR
Status: Offline
Bodovi: 159
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja j Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 17:45
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:


sad mi je još više žao... napravi joj pokaz i sjedni u bus pa šalji za dalmaciju [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />šala mala, a gdje si ti gorane, naše babe bi rekle - "oklen si sinko?"


Ja znam oklen je sinko i nudim se za posrednika samo se vas dvoje dogovorite
Lika u srcu!!!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 20:46
ja sam za smile213
Na vrh
goran44 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2012
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goran44 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 22:29
Dok ja reagiram prođe i Uskrs...
Iz Karlovca sam!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2013 u 16:23

A ja mislila da Horti traži biljčicu mačić, već sam joj htjela poslati ovaj malecki jedini koji mi je preostao !!   Kad ono PRAVI MAČIĆ !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 09:03
Ooooo, pozdrav Gorane od karlovčanke Wink
Malo nas je...al nas ima Big%20smile
 
Joj Freee, opet si me nasmijala i to baš kak se spada smile96
 
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2014 u 20:13
Hitno tražim dobru dušicu s dvorištem koja bi udomila gore prikazanog mačka Cicka. Nije baš tako jako zločest kako sam ga opisala, a voli se i maziti.

Problem je u tome što je moj sin dobio treće dijete i nema vremena za bedinanje dviju mačaka. Cicka je preuzela moja sestra, no ni ona mu se ne može posvetiti jer radi po cijele dane i Cicko je sam u stanu na trećem katu.
smile143, ljudi, pomozite jadnom mačku da ga ne dostigne najgora sudbina:smile51!

“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.