Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vrt ispod folije i stakla
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slike  staklenika, plastenika
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slike staklenika, plastenika

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 09:36
Veoma lijepi staklenici......kad bi nam malo objasnio kako da ih i mi napravimo. Navodno sam čuo da bi se smanjilo grijanje potrebno je plastenike ukopati do 2 metra.
Zanima me što ti misliš o tome?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 13:47
joooj gazda opet se igraš s našim živcima. Znaš da smo mi babe jako znatiželjne i nestrpljive......
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 17:18
Admine bilo je prekrasnih slika, zašto su izbrisane s prve stranice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 18:21
stavljao sam ih preko photobucketa pa ih je netko obrisao....
 
ali stavim nove
Na vrh
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 18:25
mene zanima nesto vezano za plastenike..
mislila sam napraviti neki mali,tek tolko da ima za osobnu upotrebu..i to bez grijanja..da li bi mi pelargonije i drugo cvijece moglo tu prezivjeti preko zime?
u kuci nemam nigdje mjesta pa mi se preko zime sve smrzne..
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 20:49
ne, jer plastenik bez grijanja nije nista. u plasteniku je toplo samo ako ima sunca, cim sunce zadje temp. je ista kao i vani ako ne i niza
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 21:03
Je isprobano s malim staklenikom u kojem sam s puno optimizma držala preko zime kaktuse - većina ih je na žalost smrzla.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 23:06
Pozdrav administrator! Prije svega čestitke!!! I mene bi zanimao plastenik samo za domaću proizvodnju tako da sve ne moram kupiti. Ja bih u njega sijala što je više toga moguće tako da imam što manje izdataka za pelcere na početku sadnje. Znači da ja ne bih ništa spremala preko zime. Da li bi mi za to bio dovoljan plastenik, za tu malo raniju sjetvu; recimo već pred kraj 3 mj. , živim i Hr. zagorju. Mooooolim te javi se!smile73
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2015 u 21:24
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2015 u 21:26
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2015 u 21:30
Ovo je moj mali plastenik kupljen gotov,malo dorađen.Veličine je 2,70 x 2,20 m i dovoljan je za malu obitelj za rano sijanje u proljeće,presadnice i jako se dobro pokazao kod sadnje u kasnu jesen.Smrcko,nadam se da sam pomogla tebi,ali i ostalima koje zanima.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2015 u 21:54
Jesi pomogla si. Sanduci su super ispali i uredni su. Pohvali vrijednog supruga, ako je on to napravio.Clap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2015 u 22:17
On je napravio manji dio,a ostatak ipak ne stigne.Kod velikih radova ipak treba pomoć.Ali pohvale su ipak njemu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.