Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aidazg nudi, traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aidazg nudi, traži

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Aidazg nudi, traži
    Objavljeno: 25 Travanj 2013 u 12:04
Imam viška sadnice aucuba japonica, narančasta tekoma i plava glicinija, tražim pelcere brugmansija, tropskih hibiscusa, krumpirka ili nekih drugih biljaka koje nemam
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2013 u 22:45
prvo da te pozdravim,ja imam  brugmansije i krumpirka,ne znam odakle si ti ,ako si iz BiH mogu ti poslat,a preko granice već teže malo jedino ako neko ide iz Sarajeva pa da ponese
Na vrh
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2013 u 08:06
ja sam iz Bosne ali živim u Zagrebu pa je to problem, pretpostavljam. Jedna moja frendica će uskoro ići u Sarajevo pa se javim, hvala na ponudi!

Na vrh
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 10:11
nudim slijedeće sjeme u zamjenu za drugo:

- patuljaste zinnie profusion žute boje,
- visoke vodenike mix boja
- verbena bonariensis
- mini dalie mix ili pojedinačno: žuta, bijela, ljubičasta, crvena
- dature ljubičaste i bijele (2 vrste - krupnih i sitnijih cvjetova)
- roza cleome
- Ipomoea 'Heavenly Blue'
- dupli vrtni lila hibiscus

Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 10:25
Imam reznice plavog krumpirka, bijele i roza brugmansije.
Pošalji adresu u pp
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Aidazg View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 151
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aidazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2013 u 14:40
Thumbs Up


Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.