Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Upoznajte i Lilli28!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Upoznajte i Lilli28!

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Lilli28 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilli28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Upoznajte i Lilli28!
    Objavljeno: 29 Svibanj 2013 u 18:31
Dobar dan zene! Dekupažiranjem sam se pocela baviti prije 2 tjedna kako bih misli malo razbistrila nakon teskog razdoblja i jako mi pomaze.. Stavit cu malo svojih radova od prvih pokusaja pa do posljednjih.
Prihvacam svaki savjet i kritiku :) I nadam se dugom druzenju :)
Ovo je prva stvar koju sam napravila!
idemo dalje..
ove tri piksle su nastale od ruznih smeđih :) 
Malo i cvijece da razveselim :)
A naposljetku sam primjetila da najviše uzivam dekupažirajuci boce :)

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2013 u 19:59
Lilli28 dobrodošla na CIF.....baš lijepo što si pokazala svoje radove Thumbs Up
za početnicu lijepo si to uredila, samo tako nastavi Clap
kritiku ti ne mogu dati jer nisam baš u tome, ali sam se okušala i uredila nekoliko teglica pa znam kakav je osjećaj...
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2013 u 21:00
Dobrodošla Lilli 28, radovi obećavaju, još ako smiruju živce, dvostruka korist!Thumbs Up
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2013 u 21:08
Dobro došla!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Lilli28 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilli28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2013 u 00:35
Hvala cure :)) Jos su sve to sami početci  i treba mi prakse.. Al asstojat cu se potruditi  biti sto bolja.. Volju i zelju imam.. Fali praksa :)
Na vrh
*Bonsai* View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 89
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Bonsai* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 08:42
bravo lilli 28 samo nastavi tako smile141
Na vrh
Lilli28 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilli28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2013 u 22:29
 
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 16:40
Dobro nam došla Lili 28, jako dobro za početak, samo naprijed, svi smo bili početnici! Kutija je moj favorit, ova zadnja. smile73
Na vrh
Lilli28 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilli28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2013 u 16:57
Originalno poslano od člana Okić Okić napisao:

Dobro nam došla Lili 28, jako dobro za početak, samo naprijed, svi smo bili početnici! Kutija je moj favorit, ova zadnja. smile73

Hvala Okić, upravo radim jos jednu   :)
Na vrh
Lilli28 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 28 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilli28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2013 u 19:02
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2013 u 23:30
Dobro došla u klub teta salveta i dugo se družila s nama i uveseljavala nas lijepim radovima.smile73

Ova zadnja kutija i boca su mi mrak...smile227 za početnicu jako, jako lijepo
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.