Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u hercegovini
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u hercegovini

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 293031
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2014 u 08:01
guta Fee I @kaktus   stvarno me stid EmbarrassedEmbarrassed koje pohvale - hvala vam drage  punoooooooo HugHug  tako mi je drago da vam se svida
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2014 u 08:14
evo jos par slicica okupanih u jesenjem suncu
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2014 u 09:41
Elegancija i profinjenost, a gazdarica i vrtlarica je na mene ostavila dojam da je jedna sasvim normalna i jednostavna žena! Heart
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2014 u 10:18
Lijepo, draga Klaudija, kao i uvijek, svaki kutak savršen,
uvijek neka nova biljka koja oduševi svojom ljepotom i bujnošću.
Posebno me oduševljavaju biljke u posudama, tvoja kreativnost i veliki trud koji ulažeš da bi sve izgledalo prekrasno.Clap
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2014 u 12:31
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Elegancija i profinjenost, a gazdarica i vrtlarica je na mene ostavila dojam da je jedna sasvim normalna i jednostavna žena! Heart
desert rose Embarrassed hvala ti punoooooooooo I hvala posebno na opisu mene - da to sam ja, obicna I jednostavna smile79
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2014 u 12:35
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Lijepo, draga Klaudija, kao i uvijek, svaki kutak savršen,
uvijek neka nova biljka koja oduševi svojom ljepotom i bujnošću.
Posebno me oduševljavaju biljke u posudama, tvoja kreativnost i veliki trud koji ulažeš da bi sve izgledalo prekrasno.Clap
Slavuj hvala ti puno na posjeti, tako mi je drago da si navratila ( ne samo zato sto si ostavila lijepa slovca - nego sama cinjenica da si na ovim stranicama me veseli, znaci da si dobro/bolje )
Hvala draga smile79
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2014 u 15:01
Prekrasno,draga Klaudija!
Svaka posuda od terakote,savršeno uklopljena,bršljani u slapovima,
trava uredno ošišana..mogla bih u sjeni pampasicesatima
uživati,jer je ovaj vrt kao iz nekog časopisa!
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2014 u 17:56
Draga Klaudija !

Svaki put kada dođem kod tebe ostanem bez riječi, očaram se prekrasnim biljkama, urednim krajolikom, a slike izgledaju kao iz nekih časopisa za vrt i krajolik svaka čast
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2014 u 15:11
jako ljepo...svidjaju mi se ovi brsljani ....sve na svom mjestu...Tongue
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2014 u 09:55
Lijepo kao i uvijek... nema se puno za reći, da se stalno ne ponavljam... jednostavno prekrasno i to je to! smile64
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 07:44
detaslji i sve ukupan dojam kuce i okucnice...kao da promatram kraljicu u dvorcu..jako dobro uskladjeno i dekorativno....bravosmile55
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2017 u 08:37
čekamo slikice Zvijezda
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 293031
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.