Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - sunceeee-slike biljaka koje prodajem
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


sunceeee-slike biljaka koje prodajem

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 21:06
- ljubičica ( bijela )- 5kn 
     - nije na početnom popisu 
     - dobite dio od ove
 
     
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 21:09
- jaglac- rozi- 10kn
    - dobite dio od ovoga  
    - nije na početnom popisu
 
     
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 21:51
- sedumi ( tako ih ja nazivam )- 10kn
          - vi samo napišete kojeg po redu bi htjeli 
 
    
 
 
 
 
    
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 22:01
- sedumi 
 
 
 
       
 
   
 
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2013 u 22:09
- sedumi
- kod prve slike morate napisati lijevi ili desni
 
 
   
        
 
 
 
 
  
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2013 u 21:39
Na žalost duplih trublji više nemam, ni narančastu ni rozu.
Uskoro idu nove reznice na ukorjenjivanje, a nadam se da ću imati i bijele duple.
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2013 u 12:28
nadam se da ovaj post tu i spada i da se neće obrisati - želim pohvaliti sunceeee, naručene biljke  su stigle brzo, u odličnom stanju, super zapakirane, ništa nije bilo slomljeno, oštećeno, rasuto...
biljke su lijepe, zdrave i nemale

još jednom ti hvala na brzoj  usluzi, a kvaliteta i kvantiteta su na visokom nivou smile78
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2014 u 17:10
sunce jeli ima jos biljki ,ja bi obavezno bijelu echinaceu i zuti grcki oleander ...i naravno popis koji sam ti na pocetku zime poslala
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2014 u 22:22
kamenjar, lijepi pozdrav ti šaljem!
Još uvijek ima biljaka- nekih manje a nekih više.
Sve sam zapisala- ne brini se.

Ako neće biti nešto od biljaka na proljeće nadam se da ćeš se strpiti do jeseni.

Trublje su mi jako čudne- nikako da se ukorijene tako da ću ih morati zakorijeniti tek na proljeće.

Nadam se da će biti osim postojećeg popisa još nekih biljčica; kao što su echinacea ( bar 10 boja ), bijela i plava acnistus australis, neke nove brugmansije.... te neke biljčice koje su u mojem vrtu ali ih još nisam napisala i uslikala.

LP
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 06:06
disi sunce Smile
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 19:14
Tu sam ja cijelo vrijeme, samo što u vašim vrtovima rijetko ostavim trag.
Nove biljčice niču, neke još nisu, neke tek planiram posijati....
Kad ću biti sigurna da imam nešto novo onda ću staviti novi popis.

Za sada je sve sa starog popisa donekle spremno.
Polako spremam pakete i šaljem.
Ne brini se kamenjar- javit ću ti se kad ću tebi slati- znam da si nestrpljiva ali si ne mogu pomoći- užasno je puno posla vani u vrtu i sa cvijećem na gredicama, a još k tome i 2 puta tjedno moramo u Zg sa sinom na kontrole, transfuzije i sto čuda...
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 21:14
ništa ne brini,imam strpljenja ,imas moj spisak i kad budes imala vremena doći će...zdravlje je najvaznije ,ostavljam ti pozdrav i zelje da ti sinek bude dobro :)
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2014 u 21:34
zurba ,zurba  ,zaboravila sam i ovdje zahvalit nasoj suncici..zaista ti hvala jer biljke koje si mi poslala su zaista velike i dobre..australis je ljubav na prvi pogled,malo sam je orezala da se ne razbacuje kako ona hoce :) do sljedece posiljke ,ostavljam ti pozdrav
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2014 u 23:24
          
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2014 u 21:20
Dvije nove biljčice za prodaju; - hosta- 25kn
                                         - beloperone ( račić ) 25 kn  

     
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2014 u 21:25
Polako ali sigurno i "stare" biljke s popisa te nove biljčice lijepo napreduju.
Trublje ( brugmansije ) su spremne za pošiljku.
Bila bih najzadovoljnija kad bi sve već bilo spremno, pa da konačno mogu staviti novi popis biljaka-ali- strpljen-spašen.
Lijepi pozdrav svima!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 21:46
Nijeme dugo bilo na ovoj mojoj temi.
Na žalost od echinacea različitih boja za sada ništa.
Jako mi je žao, i ovim putem se ispričavam svima koji su kupili bijelu echinaceu- molila bi vas sve da mi se javite tako da se možemo dogovoriti o nekoj drugoj biljci.

Ovo vrijeme mi neda da sve napravim kako spada tako da će sve nove biljke najvjerojatnije morati pričekati proljeće, ali... vidjet ću, možda uskoro stavim nekoliko njih na novi popis.

Sve vas toplo pozdravljam!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,594 sekundi.