Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lutke i nakit od epoxy smole Erigion
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lutke i nakit od epoxy smole Erigion

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Erigion View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erigion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2013 u 12:27
EmbarrassedHvala!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Erigion View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erigion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2013 u 12:30
Hvala puno!!!nista ne kupujem (osim efaplasta,od njega pravim lica,ruke i noge)...
Na vrh
Erigion View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erigion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2013 u 17:58
Evo moji novi ljubimce)))))slike nisu bas nesto...izvinjavam se))))





Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 02:01
Jako zgodno. Nakit mi se posebno dopada, a lutke su zanimljive.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Erigion View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erigion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 21:41
smile75Hvala!!!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2013 u 01:30
Čudesno!!
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Erigion View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erigion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 08:51
SmileHvala!!!!!!
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 19:50
prelijep hobi imaš i meni se posebno svido nakitsmile55
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 19:51
Originalno poslano od člana Erigion Erigion napisao:






ove bi rado imala, dali su na prodaju
Na vrh
Erigion View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erigion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 21:29
Da,na prodaju)))za drugu informaciju molim Vas da se javite na majl erigion@mail.ru
Na vrh
Erigion View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erigion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 21:37
smile73Hvala!!!
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2013 u 11:14
Zbilja su ti lijepi radovi!! Da li je ova epoxy smola dvokomponentna smjesa? Naime čitala sam da postoji smola koja je eko i kojoj je jedna od komponenta voda i koja nije štetna za zdravlje kada se s njom radi. Znaš li što o tome?  
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2013 u 18:44
Prekrasne lutke!smile55
Na vrh
Erigion View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erigion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2013 u 22:33
Ako neko oce da kupi unikatni poklon za Bozic i Novu godinu, nakit s pravim cvjecem, moze da pogleda moje radove ovdje https://www.facebook.com/groups/617024001694488/ i da mi se javi u inbox ili na mail erigion@mail.ru))))
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2013 u 19:48
Originalno poslano od člana Erigion Erigion napisao:

Hvala puno!!!nista ne kupujem (osim efaplasta,od njega pravim lica,ruke i noge)...

A kakve šablone koristiš?
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Erigion View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erigion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2013 u 14:43
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:

A kakve šablone koristiš?


Za lutke ne koristim nikakve sablone...svaka je jedinstvena i nemoze biti kopirana))))
a za nakit koristim silikonske kalupe))))
Na vrh
Erigion View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Erigion Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2013 u 14:50
Originalno poslano od člana Fany54 Fany54 napisao:


  ove bi rado imala, dali su na prodaju

Da, na prodaju))))
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.