Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - zovin povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


zovin povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121314
Korisnik
Poruka
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2016 u 10:11
Lilibu moj povrtnjak se sada skroz drugačiji. Više ne orem ne frezam,...Napravila sam sebi 20 gredica, prekrivam sijenom ,slamom, dodala više cvijeća, začinskog bilja,...Meni je naučna fantastika na ovom forumu postaviti slike, zato sam sada aktivna na drugom i tamo su  mi slike od prošle godine. Plastenik mi je 5x5, porušen od snijega ,šupalj,...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2016 u 14:17
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2016 u 14:21


Kako se zovu ove dvije vrste salate pored blitve?Hvala
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Veljača 2016 u 14:30


Dio krompira pod sijenom, naravno prošle god
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2016 u 11:47
Vidim da si lani sadila krumpir ispod slame, kako ti je uspio? moj vrt je isto ugl. prekriven slamom ali nisam nikad krumpir pod slamu stavljala. Nekako imam dojam, bar u našoj klimi, da bolje uspije ako ga rano stavimo negdje sredinom ožujka i nagrćemo nekoliko puta. Kako se boriš sa krumpirovim zlaticama?

nisam sigurna za salate, mislim da je prva četri godišnja doba, a druga lollo rosa...neka me ispravi netko iskusniji,,,
Kako je krenula vrtlarska sezona?
smile199 navratim ponovo...

'Život je poput vožnje biciklom. Želiš li održati ravnotežu, moraš neprestano ići naprijed. (Albert Einstein)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121314
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.